Fd6 ip neon uygulamasi yardim lutfen arkadaşlar

Arkadaşlar aracima aliexpres ten 5mt ip neon aldım invertör üyle geldi göğüs ve iki kapıya döşedim elektirigi torpido nun ışığından aldım araç çalışmadığı zaman denedim ip neon sıkıntısız çalıştı çok güzel oldu sonra aracı çalıştırdım 1 dk içinde aracın ici duman doldu invertör yandı şimdi yeni invertör siparişi verdim size sorumşu elektirigi nerden almalıyım ve neden yandı invertör yardımcı olursaniz sevinirim

NoFeaR

Sayfa Yönetim
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar aracima aliexpres ten 5mt ip neon aldım invertör üyle geldi göğüs ve iki kapıya döşedim elektirigi torpido nun ışığından aldım araç çalışmadığı zaman denedim ip neon sıkıntısız çalıştı çok güzel oldu sonra aracı çalıştırdım 1 dk içinde aracın ici duman doldu invertör yandı şimdi yeni invertör siparişi verdim size sorumşu elektirigi nerden almalıyım ve neden yandı invertör yardımcı olursaniz sevinirim
Torpido ışığı far kapalı iken çalışmıyor, amacınız kapı açılınca yanması ise tavan aydınlatmasından alın.

Yok hocam konsol ışıklarını yani parkları açınca yansın istiyorum montajı yaptım araç çalışmıyorken sorun yoktu gayet güzel çalıştı ip neon aracı çalıştırıp bi tur atip geleyim derken 30 sn geçmesi invertör yandı duman çıktı acaba ters mi bagladim yada araç çalışınca fazla mi elektrik üretiyo ondan mi oldu

maksu

Sayfa Yönetim
Aracınız
Diğer Markalar
Tesisatı incelemeden bu soruya cevap vermek çok zor hocam?

Yeni sipariş verdim o gelince cam kaldırma tuşundan alacam elektriği bide böyle deneyim