Fd6 makyajsiz kasa ampül kodlari

Hb4 ve hb3 lerde yeni farima hangisini ..marka model ..takmalıyım aydinlatma performansi olarak. Veya marka model ayrimi aydinlatmayi etkiler mi yoksa hepsu ayni aydinlatma gucune mi sahiptir..Led xenon haric.. Birde uzunlara hb3 mavi taksam yagmur da nasil bi aydinlatma saglar artilar eksiler bilen bi arkadas acarsa konuyu faydalanalaim.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Osram nightbreaker unlimited performansı en yüksek olan halojenlerden fakat ömrü kısa oluyor. Uzun ömürlü olsun derseniz aracın kendi ampulü yeterli oluyor. Mavi boyalı halojenler bir miktar ışığı kısıtlasa da uzunlarda çok farketmiyor. Ben uzunlarda beyaz halojen kullandım memnundum iyi gösteriyordu. Ama kısa uzun bütün olsa daha güzel durur

Aracınız
Ben aliexpress den alacağım o yüzden burada daha fazla fiyata geliyor ampülün fiyatları

Gayet iyi anlıyorum. Herkesin düzenli bir işi ve buna harcayacak kadar ekstra geliri olmuyor. Ben de aynı sebepten Renault Clioma geri görüş kamerası ile monitör sistemini Aliexpress'ten alıp forumlardan okuya okuya öğrenip elektronikçi bir arkadaşımla taktım. Tabii ki de orjinal parçanın ve servisin rahatlığı olmuyor ama şartlar mecbur ediyorsa da yapılacak bir şey yok. Benim gibi durumda olanlar için de 20-30$ bile kıymetli olduğu için ucuza almak amacıyla kullandığım sayfalardan birinin bağlantısını buraya bırakıyorum. İnşallah başkalarına da bir faydası olur.

Kısa farlar 9006
Uzun farlar 9005 yanlış bilgi vermeyelim .@ilhansr

Konsol ışıkları t3. T4.2 yazıyor hangisini alacağız biraz kafam karıştı açıkçası direksiyonun sol tarafındaki far ayarı ve yol bilgisayarı tuşları ile klima + teyp ampulleri aynı mı?

t3 mu alacagım t4.2 mı hangısını hangı bolgeye takacagım 2 tane ampul yazıyor ?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Geri