FD6 rölanti düşmesi

Aracınız
Civic FD6 2010
2007 fd6 otomatik sanziman araçta ışıklarda dururken N konumuna alinca devir 800 lerden 200 lere düşüyor stop edecek gibi olup tekrar yükseliyor bende direk yetkili servise götürüp subap ayari boğaz kelebegi temizligi lpg ayari yaptırdım sorun çözülmedi artık D konumunda da yapmaya başladı cam acip kapatırken de yapiyor ama hep degil sorun neden kaynaklanabilir bulunduğum şehirde doğru düzgün anlayan usta yok maalesef yetkili servise de başka şehire gitmiştim :(

Otomatikte nasıldır bilmem ama 2010 manuel aracım ışıklarda boşta beklerken devir düşüp aniden yükselme oluyor ara sıra ama bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FD6 2010
Bu sorunun üzerine gitmeli miyim hocam yaz geleli olmaya bugün birisi benzin enjektörüne baktir dedi burda da pek anlayan yok hondadan

2 sene oldu ben aracı alalı 2 senedir var.Ama hep aynı devir yükselip düşüyor stop etme olmadı hiç.Ben Honda da böyle kronik bir kaç sıkıntı daha olduğunu düşünüyorum o yüzden önemsemedim.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FD6 2007
Ad Soyad
asdemirtas
Aracınız
Civic aracım yok
Dün ve bugün bende toplam 4 kere oldu ve aracım stop etti hepsinde de.
Dün LPG aldıktan sonra marş ilginç bir şekilde geç aldı, sonra stop edip tekrar bastım onu da geç aldı. Sonrasında marşta sıkıntı olmadı.
Dün akşam ortalama 40-kmh ile giderken hareket halinde birden motor durdu. Hemen kenara çekip tekrar çalıştırdım.
Bugün sabah ilk marşta kısa sürede aldı hiç sorun yoktu. Trafikte giderken kırmızı ışıkta duracağım sıra yine motor durdu. Anlam veremedim.
1,5 ay önce v kayışı değişti. Aküyü geçen yıl almıştım. Hareket halinde motorun durmasına anlam veremedim. Bilgisi olan var mıdır, akşam iş çıkışı ustama götürmek istiyorum.

Geri