Fd6 sübap boşluğu kontrolü

Herkes benzinde 40 bin km'de sübap boşluğu kontrolü yapılması gerektiğinden bahsediyor ama üretici kullanım klavuzuna yazmış 100 bin km de bir sübap boşluğu kontrolü diye.IMG_9763.jpg

"Yüksek devir bandında yaşamaktır HONDA"

Aracınız
Herkese bakma motoru7n sesine bak.Benim araba 100.000 de gazlı hala supop ayarı istemiyor.Kullanım önemli

SM-G800H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Herkese bakma motoru7n sesine bak.Benim araba 100.000 de gazlı hala supop ayarı istemiyor.Kullanım önemli

SM-G800H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Arabanın sübap ayarı kmsi yoktur zaten sübap boşluğu belli km aralıkları ile kontrol edilir benzinde 100 bin km de bir kontrol ettirin yazmış üretici :)

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
40.000 km. Lpg kullanımından dolayı söylüyorlar. Isı faktörü subap ayarlarını erken bozulmasına neden oluyor. Düşük devir sakin kullanımda süre artar. Yüksek devir ve sıkıştırmaya bağlı olarak süre azalır. Sürücü endeksli.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

40.000 km. Lpg kullanımından dolayı söylüyorlar. Isı faktörü subap ayarlarını erken bozulmasına neden oluyor. Düşük devir sakin kullanımda süre artar. Yüksek devir ve sıkıştırmaya bağlı olarak süre azalır. Sürücü endeksli.

Aynen öyle ama benzinde kullanan normal bir kullanıcı için 100 bin de kontrol ettirmek daha iyi olacaktır, lpg 20 bin benzinde 40 bin kmde kontrol ettirin diyorlar ama üretici kitapçığa yazmış her bölge için ayrı ayrı bakım programı hazırlamış türkiye içinde var

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Aynen öyle ama benzinde kullanan normal bir kullanıcı için 100 bin de kontrol ettirmek daha iyi olacaktır, lpg 20 bin benzinde 40 bin kmde kontrol ettirin diyorlar ama üretici kitapçığa yazmış her bölge için ayrı ayrı bakım programı hazırlamış türkiye içinde var

Bizim burda lpgde 40.000 km. benzin 80.000 km. diyorlar. Düşük km. Söylemeleri bence fırsatçılık. Dikkat etmek lazım!

Geri