FE1 Eco Civic Silkeleme sorunu

Ad Soyad
ibrahim guner
Aracınız
Civic FE1 2021
iyi günler arkadaşlar. aracım 2021 model fe1 kasa civic eco premium.1000 km bakımında ise serviste LPG güncellemesi de yapıldı. 1000 km de araç fakat sabah motor soğukken çalıştırdığımda ibre yukarı aşağı yukarı aşağı hızlı hızlı hareket ediyor ve içeride bayağı sarsıntı yaratıyor.. giderken iste düşük devirlerde iken 30-35 km/h hızlarında gazdan ayağımı çektiğimde akması gereken araba silkeleme yapıyor.
Daha çok yeni bir araç. midemi bulandırdı bu sorun. yeni kasa lpg li civic alıp bu sorunu yaşayan var mı acaba.

Ad Soyad
İstanbul Mersin
Aracınız
Civic FE1 2021
Herkese merhaba, Zafer bey geri bildiriminiz için teşekkürler. Ama vazgeçmemelisiniz bence. Mailinizi her hafta düzenli olarak atın ki çözüm bulmaya kendilerini zorlasınlar. Benim anadığım hem Honda hem de BRC sorun ile çok ilgilenmiyor. Sizin mailinizden sonra şikayet kaydı onlara düştü hemen kapattılar gibi bir şey oldu. Ama siz maillerinize devam eder şikayet sayılarını artırabilir isek belki yöneticilerinin dikkatini çekeriz ve bu sorunu ciddiye alıp gerçekten çözmek için harekete geçerler. Öyle yalandan servis ustası binip bu normal araca zarar vermez cevabı hiç de tatmin edici bir cevap değil malesef. Sorunsuz bir şekilde binen binlerce insan var aracına neden bizde onlar gibi güzel bir şekilde süremiyoruz aracımızı. Ben mail atmaya devam ediyorum. Diğer arkadaşlardan da her hafta mail atmalarını böylece şikayet sayılarını artırarak dikkat çekmeye çalışalım derim. Lütfen herkes mail atsın. Sorunu kabul etmeyelim.

Ad Soyad
mehmet
Aracınız
Civic FE1 2021
Merhaba bende çok silkeleme yapmıyordu ara ara ama benim sıkıntım kalkıştaki vuruntu defalarca servise gittim. Brc ye yazdım normal dediler. Satma karar almıştımki bi süre benzinde kullanıyım dedim. Araç yağ gibi akıyor ne bir vuruntu ne silkeleme, araçtan keyif almaya başladım. Ortalamamda 7 litre cıvarı, ben sorunu kendimce böyle çözdüm :) bir daha gazlı arac alacağımı sanmıyorum.

Geri