Fiyat önerisi

Aracınız
Civic FB7 2014
Arkadaşlar merhaba, aracımı satma niyeti hasıl oldu fakat fiyatı nasıl neye göre belirleyeyim karar veremiyorum eş değer araçlara 185 isteyende var 165 isteyende var sizlere danışmak istedim. Aracım 2014 eco elegance otomatik beyaz 115binde, geçen sene aldığımda şöför kapısında düzeltme boya vardı araç bende iken park halinde çarptılar fakat emniyet müdürlüğünün tuttuğu rapor mevcut yani öyle lafta park halinde kazalardan değil, bu kazadanda kaput sol ucunda 30x30 cm ve sol çamurlukta 10x10 cm lokal boya var. Bakımları 70bine kadar serviste yapılmış ben 92binde aldım ve aldığımda yetkili serviste şanzıman yağından lpg regülatörüne kadar yetkili serviste değişti aküsü bir yıl olmadı sıfır bu yaz bujiler değişti sıvı bakımları her 10binde tanıdık ustamda yaptırdım. Maşallah diyeyim tık ses yok ve araç diri oynanmamış stok haliyle duruyor. Ne önerirsiniz siz olsanız ne fiyat yazardınız siz dostlara danışmak istedim. Teşekkürler kazasız belasız sürüşler.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Kısa bir mantık yürütme ile sıfır aracın 260bin fiyata sahip olduğunu düşünürsek ve birkaç aya 280binlere de çıkacağını da biliyorsam, bakımlı aracımı 180binden aşağı vermek istemem çünkü yerini doldurabileceğim muadil aracın fiyatı da aynı şekilde zamlanacak.
Açıkçası fiyat konusu tamamen satıcının isteğine bağlı bir tercihtir, sıfır araçlar ile muadil araçların piyasasına göre kendinizce uygun gördüğünüz bir fiyat belirleyerek hareket etmeye çalışın, ama aracınızın bakımlı olduğunu gözönüne alarak ilanda detaylıca hepsini belirtin.

Geri