Civic FK7 Fk 7 müzik sistemi ve performans, ekstra bilgiler

ermant

0

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017

VaiN

Özel Üye
Ad Soyad
Uğur Şenyavaş
Aracınız
Diğer Markalar
Selam arkadaslar,

HB Sport ile HB Sport Plus arasindaki 0-100 km hizlanmadaki 0,2 saniyelik farkin sebebi nedir bileniniz var?
Akla ilk agirlik geliyor fakat agirligin ayni oldugu yaziyor fabrika verilerinde. Cam tavandan oturu aracta aerodinamik kayip yasaniyor olabilir mi? Bu da hizlanmayi etkiliyor olabilir mi?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Teo16

0
Aracınız
Civic FK7 HB 2020
Selam arkadaslar,

HB Sport ile HB Sport Plus arasindaki 0-100 km hizlanmadaki 0,2 saniyelik farkin sebebi nedir bileniniz var?
Akla ilk agirlik geliyor fakat agirligin ayni oldugu yaziyor fabrika verilerinde. Cam tavandan oturu aracta aerodinamik kayip yasaniyor olabilir mi? Bu da hizlanmayi etkiliyor olabilir mi?

Merhaba,
0,2 saniyelik fark, elektronik kontrollü süspansiyon sitemi motordan güç çekiyor. ondan kaynaklanıyor.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
15 gün evvel aldığım aracın, rodaj sonrası 1000 km bakımı ardından performans icin yazılım çalısması yapıldı. Dr.ecu . Yazılım sonraki araba bambaşka bir araç oldu 4000 devir sonrası adeta, cvt şanzumana rağmen cikdiriyor.
İç ambians paket ve on kapı çıta ambianlari takıldı. Sport pluslarda arka kapı döşemeleri farkli olduğu icin çitalar uyum sağlamadı.
Animasyonlu kapı çitaları gayet başarılı. Ekli dosyayı görüntüle 248922Ekli dosyayı görüntüle 248923
Ardından müzik sistemi icin bir önceki arabamda kullandığım piooner tswx77-a çift 16 cm subwoofer kendinden amplifikatorlu üniteyi bagaja monte ettik.
Standart müzik sistemine montaj biraz zorladı zira, sport plus araçlarda ekstra amplifikator bulunduğunu öğrenmiş oldum bu bilgiyide paylaşayım :)Ekli dosyayı görüntüle 248920Ekli dosyayı görüntüle 248921

Ekstra amplifikatör olduğu katologlarda yazıyor mu? Sanırım hoparlör sayısının fazla olduğundan bahsediliyor. Bunun belirtilmemesi çok tuhaf.
8 adet SportHoparlör11 Adet Sport plus

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Şu an müzik sistemi yapan bir yerdeyim. Önceki aracımdan kalan Sony subwoofer ve Sony amfi bağlatmak için geldim. Ancak araçta orjinal amfi olduğu için başka bir amfi ile bağlantı yaparsak verimi olmaz diye yapmadılar. Aracım sport plus. Cevaplarınızı bekliyorum. Yardım İçin şimdiden teşekkürler

ermant

0
Şu an müzik sistemi yapan bir yerdeyim. Önceki aracımdan kalan Sony subwoofer ve Sony amfi bağlatmak için geldim. Ancak araçta orjinal amfi olduğu için başka bir amfi ile bağlantı yaparsak verimi olmaz diye yapmadılar. Aracım sport plus. Cevaplarınızı bekliyorum. Yardım İçin şimdiden teşekkürler

Ben yaptırdım yalan söylemişler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri