Forumda köpük yapan basınçlı pompa kullanan var mı?

Aracınız
Civic FC5 2018
Forumda köpük yapan basınçlı pompa kullanan var mı arkadaşlar. 200-250 bandında olan bu ürünlere verdiğimiz paraya değer mi? Araç yıkarken performanslı olur mu? Bilen kullanan ve tecrübesi olanlardan fikir bekliyorum.
Screenshot_7.pngScreenshot_8.png

kayhanbozkus

0
Yönetici
Bende bundan bir ara düşündüm fakat gerçekten yüksek rakamlar eder mi bilemediğim için almadım. Sonuç olarak kova-sünger'e devam :)
Forumda köpük yapan basınçlı pompa kullanan var mı arkadaşlar. 200-250 bandında olan bu ürünlere verdiğimiz paraya değer mi? Araç yıkarken performanslı olur mu? Bilen kullanan ve tecrübesi olanlardan fikir bekliyorum.
Ekli dosyayı görüntüle 263513Ekli dosyayı görüntüle 263514

SM-G965F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Hazne yeterli. Fakat söyle bir durum var ben pompalamayı devamlı bir elimle yapıyorum diğer elimle köpüğü sıkıyorum. Biraz yorucu oluyor fakat beklemekten sıkılmıyorum. Diğer türlü uzun sürüyor.

MI 6 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Sanayiden markasız arkadaşım aldı. İş görüyor. İlk başlar da köpük fena değil sonra cok inceliyor. Bir dolu ile arabamın %75 yapıyorum fakat bu marka değil.Bu markanın youtube de videoları var memnunlar.Sanayi işi 60 TL aldı yaz ayının ortasında.200-250 çok geldi bana.Alternatif markalar bak bence

Bence almayın durmadan köpük pompalanız lazım yoruyor bende alıcaktım hem az köpük atıyor hemde yoruyor benim düşüncem sadece zaman kaybı. Ben sabun hazneli tabanca kullanıyorum memnunum kullandığım ürünün inceleme linkini atıyorum

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@Omarkai Basınçlı yıkama makinanız var ise foam lance tavsiye ederim, 5 yıldır kullanıyorum memnunum.

Aracınız
Civic FC5 2019
Eğer benim gibi benzinlik yada sel servislerdeki yıkamaya mecbursanız elle pompa ya da çift kova dan başka secenek yok. Çift kova yaparken millet size hadi bitir de git der gibi bakıyor. Elle pompa ya alıştım ben hem spor oluyor hem de içime siniyor. Bu iş uğraş meselesi. Eğer benim gibi hobi olarak görüyorsanız hiç eziyet gelmiyor.

Aracınız
Civic FC5 2018
Eğer benim gibi benzinlik yada sel servislerdeki yıkamaya mecbursanız elle pompa ya da çift kova dan başka secenek yok. Çift kova yaparken millet size hadi bitir de git der gibi bakıyor. Elle pompa ya alıştım ben hem spor oluyor hem de içime siniyor. Bu iş uğraş meselesi. Eğer benim gibi hobi olarak görüyorsanız hiç eziyet gelmiyor.

Aynen öyle hocam bu konuda tatsız bir olayda yaşadım bir arkadaşla kavgaya varacak derece de tartıştık. Petrolde çift kova yapmak biraz sıkıntı oluyor.

Geri