Fren balata önerisi

h.k_ahmet

Super Moderator
Yönetici
Aracınız
Civic ES7 2001
Arkadaşlar herkes yaşadığı tecrübesini paylaşsın. Anlaşılmayan bir konu olduğu vakit açıklama talebinde bulunsun. Şahıslar üzerinde konuşmak, ağır ithamlarda bulunmak öncelikle karşımızdakine sonra foruma zarar veriyor!
Lütfen dikkat edelim...

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Aracınız
Civic FB7 2012
Usta mga marka fren önerdi. Yaylı dedi. Ses yapmaz falan sıraladı. Sizce bu marka nasıl kullanan var mı. Genelde trw, ferodo tavsiye ediliyor ama mga nasıldır.

Lenovo P2a42 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hakan_1453

Moderator
Yönetici
Aracınız
Civic FD6 2008
Değerli arkadaşlarım. Çok fazla para vermenize gerek yok. Kale balata yumuşak, sessiz içerisindeki metal karışımı diğerlerine nazaran daha az. Bu nedenle disklere zarar vermiyor. Disk değil balata eriyor. Olması gereken de bu zaten. :)

m2hamid

Super Moderator
Yönetici
Aracınız
Civic FB7 2013
Değerli arkadaşlarım. Çok fazla para vermenize gerek yok. Kale balata yumuşak, sessiz içerisindeki metal karışımı diğerlerine nazaran daha az. Bu nedenle disklere zarar vermiyor. Disk değil balata eriyor. Olması gereken de bu zaten. :)
Hocam peki bu kale balataların içerisindeki seramik katkısı ne kadar, hiç bilginiz varmı :unsure:

Aracınız
Civic FB7 2014
Ben kale marka aldım ve kendim taktık çok yüzel ve yumuşak memmunum yumuşak oldugu için disk lerede zarar vermiyor kullanıyorum saglam bir şekilde fb7 Honda da

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Kale marka balatayi ne zamandır kullanmaktasiniz bende değiştirmeyi ve kale markasını seçmeyi dusunuyorum

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hakan_1453

Moderator
Yönetici
Aracınız
Civic FD6 2008
@erkan1907 rahatlıkla kullanabilirsin hocam. Ben yaklasık 2 aydır kullanıyorum. Güzergahımda çok dik inişler ve keskin virajlar olmasına rağmen bir problemle karşılaşmadım.