Civic FB7 Civic FB7 için Fren Balata ve Disk Tecrübeleri

DADAŞ

0
Ad Soyad
Fırat Kaplan
Aracınız
Civic FB7 2013
Nissin marka balatanın satıldığı bir link var mı?
Servis ön balataya 400 den aşağı istemez

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2013
Sesten rahatsız olduysan orjinalden şaşma balata seviyeside gayet iyi gözüküyor frende titreme varsa torna yaptırın yoksa oynatma bence ve ka ve kale balata kullandım ses yok fakat jantlar simsiyah oluyor trw de ses yok frenleme biraz daha iyi

Tirreme yok fakat ön ve arkalardan da sesler geliyor bu bildifim yanlışmı japon araçları fren balataları nı soketli kullanmıyor araya sac koyuyor ve bu sac balataların azaldıfonda disklere deyip ses yaparak balatanın bittigini anımaatıyor bende kale marka düşünmektetim silikonize olarak yumuşak disklerde aşınma mm lik çok az yani herşey bir kenara dikslerin hepsimi egildi bir anda çıktı bu ses

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Balatalar iyi gorunuyor. Otme artik cogu aracta olabiliyor. Bmw mercedeste bile olabiliyor. Ben arastirdigimda balata yapiminda kullanilan bazi sagliga zararli maddelerin kullanimini azaltmislar ses de buna bagli olusabiliyormus. Ne kadar dogrudur bilemem tabi ama valeo, daikio, trw, bosch hepsi otme yapti zaman zaman. Biraz da yagmurda camur toz biseyler girmesine bagli da olabiliyor

Aracınız
Civic ES7 2005
Arkadaşlar balatalardan gelen cızırtı sesi ne yaptıysam yada temizlemek içğn kullandıysam tekaradan geldi ve ben fe balataları deyiştirme ve diskleri tornaya verme kararı aldım sizden istegim hangi marka kullanmalıyım balatalatı Ekli dosyayı görüntüle 249597Ekli dosyayı görüntüle 249598Ekli dosyayı görüntüle 249599 balata seviyesi ve markası bu dur

Ne kadar oldu ki taktirali? Söküp tekrar taksalar veya bi yer değiştirseler düzelir zannimca

SM-G960F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Banada bitmemiş gibi geldi. Balata spreyi ile temizlemeyi hiç denediniz mi?

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Geri