Füme makyajlı kasaya aksesuar

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Şahsi fikrim ;
Siyah detaylar füme de kendini göstermiyor.
İlle de piano black diyen kişiler de bakıyor ki yaptığı şey kendini göstermedi, daha fazla siyah parça alıp takıyor bu sefer de görüntü çok boğuluyor.

Aracım füme olsa kapı çıtalarını ve cam çıtalarını krom yapardım takım dururdu.

Spoiler olarak ta çok çeşit var beğendiğim modeli füme boyalı takardım.

????-???-??????
????-??? ?-????-?????
????-???-????? ???????

Size katilmiyorum. Fume ile siyahin gayet uyumlu oldugu gorusundeyim. Hatchbackin jantlari fume siyah karisimi; Kirmizi veya beyaz renk aracta tek renk siyah gibi gorunurken fume veya siyah aracta gecisleri daha belli ve kendini daha cok gosteriyoe. Ayni sekilde bosykiti de oyle. Yine zevkler ve renkler tartisilmiyor

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017
Bu kişiye göre değişir hocam hangisi gozunüze hoş gelırse onu yaptırın çünkü ;

Zevklerle renkler tartışılmaz .

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Size katilmiyorum. Fume ile siyahin gayet uyumlu oldugu gorusundeyim. Hatchbackin jantlari fume siyah karisimi; Kirmizi veya beyaz renk aracta tek renk siyah gibi gorunurken fume veya siyah aracta gecisleri daha belli ve kendini daha cok gosteriyoe. Ayni sekilde bosykiti de oyle. Yine zevkler ve renkler tartisilmiyor

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Mesajımın başında şahsi fikrim yazdım zaten hocam :)
Benim aracım beyaz, piano black detaylar kullandım.
Füme olsaydı ne yapardım diye tamamen şahsi ve kişisel fikrimi paylaştım :)
Zevkler, renkler...
????-???-??????
????-??? ?-????-?????
????-???-????? ???????

Ad Soyad
Efe EFE
Aracınız
Civic FC5 2020
Makyajlı kasa elegance da jantlar çok çabuk kirleniyor arabam beyaz tertemiz duruyor jantlar tozdan sararmış jantlara sebep araba yıkıyoruz. Sizin araçta da jantlar kirli görünüyor hocam. Rs jant aracı farklı gösteriyor. Elegance da önce şu jantları Rs ile değiştirmek gerekecek sanırım. Benim aklımda mesela ilk bu var.
Makyajlı kasa elegance civic ile aranıza katıldım yaklaşık bir ay önce. Aracımda seramik kaplama ve cam filmi hariç hiç bir aksesuar mevcut değil. Yan çıta, krom kapı kolu, spoyler yapmak istiyorum ama içimde yakışmayacağına dair bir his var. Aksesuarlı füme aracı olan üstadım varsa resim paylaşabilir mi? Bu arada forum kullanmayı pek beceremiyorum belki benzer konu vardır. Herkese kazasız belasız sürüşler dilerim.

Aracınız
Civic FC5 2019
Makyajlı kasa elegance da jantlar çok çabuk kirleniyor arabam beyaz tertemiz duruyor jantlar tozdan sararmış jantlara sebep araba yıkıyoruz. Sizin araçta da jantlar kirli görünüyor hocam. Rs jant aracı farklı gösteriyor. Elegance da önce şu jantları Rs ile değiştirmek gerekecek sanırım. Benim aklımda mesela ilk bu var.
Resimde stebize yolda kullanıyordum, bu aralar köydeyim sürekli toz içinde. Bende o jantı seviyorum aslında, eğer değişirseniz burdan yazarsanız sevinirim. Ne kadar fark vermek gerekiyor

Ad Soyad
Efe EFE
Aracınız
Civic FC5 2020
Yakın zamanda zor görünüyor. Eski aracımdan kalan yeni
Resimde stebize yolda kullanıyordum, bu aralar köydeyim sürekli toz içinde. Bende o jantı seviyorum aslında, eğer değişirseniz burdan yazarsanız sevinirim. Ne kadar fark vermek gerekiyor

michelin kışlık lastiklerimde 16 janta uygun yani bu janta geçtiğimde bana sadece jant parası değil iki takım yazlık ve kışlık lastiğe de maal olacak, anlayacağınız şimdilik zor görünüyor.

Aracınız
Civic FC5 2020
Merhaba,

Yarın bende aynı renk aracımı teslim alıcam inşallah :)

Benim önceliğim jantları değiştirmek olacak. 17 yada 18 inc jant tavsiyeniz var mı ?

Allah hepimize kazasız belasız sürüşler nasip etsin.

Aracınız
Civic FC5 2019
Merhaba,

Yarın bende aynı renk aracımı teslim alıcam inşallah :)

Benim önceliğim jantları değiştirmek olacak. 17 yada 18 inc jant tavsiyeniz var mı ?

Allah hepimize kazasız belasız sürüşler nasip etsin.
Allah hayırlı etsin. Kazasız belasız sürüşler dilerim. 18 inç hiç kullanmadım, ama 17 inç güzel gösteriyor. İnç arttıkça masraf artıyor, lastik pahalı jant pahalı ve yakıt da artıyor az da olsa

Geri