Garmin Express 6.13.1.0 Güncelleme

cag

0
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Alakası yok çünkü bilgisayardan usb ye data indirip araca yüklüyorsunuz

SM-N960F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
şuanda harita sürümü 3.01 kullanılmakta. garmin express sürüm 6.13.1.0. aylardır harita güncellemesi gelmedi. aracınıza yüklediğiniz harita sürümü ve aylardır güncelleme gelmedi. arabanıza ya olan haritayı tekrar yüklediğiniz yada zaten güncelleme yapmamıştınız.

Aracınız
Şubat 2019 haritasını kullanıyorum. 3D binalarda var. Ama trafik bilgisi yok. O nedenle hala en iyisi google veya yandex.

cag

0
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Tabiki hiç bir zaman o seviyeye gelemez zaten ama ileride güncelleme ile devamlı telefon üzerinden wifi ile internete bağlı bir şekilde kalırsa o seviyeye gelebilir

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Benim arabanın haritasında trafik bilgileri var. Yayını radyo frekansı üzerinden alıyor. Bulunduğum yerlerde fena da çalışmıyor

Trafik bilgilerini almak için herhangi bir ayar yaptınız mı? Bende ayarlardan baktığım zaman trafik bilgileri seçili olarak görülüyor ama herhangi bir trafik bilgisi çıkmıyor.

Trafik işareti yeşil gözüküyor mu?
Bir keresinde kontağı kapatıp 5 dakika beklemeden pedalchip i sökmüştüm. Ondan sonra 3 g0n trafik yoğunluk işareti çalışmamıştı.

Aracınız
Trafik işareti yeşil gözüküyor mu?
Bir keresinde kontağı kapatıp 5 dakika beklemeden pedalchip i sökmüştüm. Ondan sonra 3 g0n trafik yoğunluk işareti çalışmamıştı.

1 senedir trafik işaretinin yeşil göründüğünü görmedim. Hiç trafik bilgisi de çıkmadı. Android Auto kullandığımdan google maps yada yandex kullanmıştım. Ama aracın navigasyonunu da denemek istedim. Ama trafik bilgisi gelmeyince biraz araştırdım fakat bir türlü açamadım. Yada bir arıza var. Radyo veri servisleri açık, navigasyonda trafik seçili. Hatta araç çalıştıktan bir süre sonra trafik bilgisi menüsünde "Otomatik - Here Traffic" yazıyor. Konu hakkında bilgisi olan varsa bilgilendirirse sevinirim.

Aracınız
1 senedir trafik işaretinin yeşil göründüğünü görmedim. Hiç trafik bilgisi de çıkmadı. Android Auto kullandığımdan google maps yada yandex kullanmıştım. Ama aracın navigasyonunu da denemek istedim. Ama trafik bilgisi gelmeyince biraz araştırdım fakat bir türlü açamadım. Yada bir arıza var. Radyo veri servisleri açık, navigasyonda trafik seçili. Hatta araç çalıştıktan bir süre sonra trafik bilgisi menüsünde "Otomatik - Here Traffic" yazıyor. Konu hakkında bilgisi olan varsa bilgilendirirse sevinirim.
Sanırım sorunu buldum. Garmin Express ile Honda haritasını indirip yüklediğimiz zaman sizin dediğiniz gibi trafik bilgileri geliyor. Ama harita verileri çok eksik ve güncel olmadığından gideceğimiz yeri bulamıyoruz. Ben güncel harita yüklemiştim, istediğim yerleri rahatça bulabiliyordum, ama trafik verisini almıyormuş. Ya harita ya trafik diye düşünürken ikisini birleştirdim sorun çözüldü.

Geri