Gaz filtresi gaz kesici filtre ve regülatör filtresi hakkinda

Aracınız
Merhaba Gaz filtresi , gaz kesici filtre ve regülatör filtresi hepsini mi değiştirmeli yiz yoksa sadece 10 binde bir gaz filtresi değiştirmek yeterli mi arkadaslar?

Ekli dosyalar

m2hamid

Super Moderator
Yönetici
Aracınız
Civic FD6 2010
Merhaba Gaz filtresi , gaz kesici filtre ve regülatör filtresi hepsini mi değiştirmeli yiz yoksa sadece 10 binde bir gaz filtresi değiştirmek yeterli mi arkadaslar?
10bin sadece gaz filtresi, diğer filtreler 100bin km gibi değişiyor diye biliyorum :unsure:

h.k_ahmet

Super Moderator
Yönetici
Lpg markanız nedir?

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Aracınız
Arkadaşlar bu fd6 da gaz kesici filtresi değişimi yapmak için filtreyi arıyorum ama bulamadım maplı filtre de sorun yok

m2hamid

Super Moderator
Yönetici
Aracınız
Civic FD6 2010
Arkadaşlar bu fd6 da gaz kesici filtresi değişimi yapmak için filtreyi arıyorum ama bulamadım maplı filtre de sorun yok
Belki LOVATO sisteminde değişim ihtiyacı olmayabilir, eğer bayide rutin değişim için mevcut değilse böyle bir durum olması olası :unsure:

h.k_ahmet

Super Moderator
Yönetici
Size en yakın lavota bayisine bir arayın. Nasıl yapıyorlar. Parça hakkında fiyatta alırsınız.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...