gaz tepki artırıcı

Aracınız
Enişte astra ya taktı araba bi baska oldu.. Bizim araçlarda sa o kadaretkili olurmu bilmiyorum ama olursa tadından yenmez.. Motora sıkıntı verirmi onu araştırmak lazım

Aracınız
bu ürünü çok araştırdım ( ciddi şekilde ) , S mod varken buna gerek yok dedim almadım ( [MENTION=964]maksu[/MENTION] biliyor ) , alıp memnun olan da var alıp geri veren de var...

Çok teknik detaya girmek istemiyorum :) Ürün işe yarıyor ama onu diyeyim...

Aracınız
atmosferik motorlu araçlara uygulanmıyor malesef.uygulansa bile 3-5 hp güç artışı oluyor.onuda zaten fark edemeyiz. :) turbo beslemeli araçlara uygulama yapılıyor.

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
atmosferik motorlu araçlara uygulanmıyor malesef.uygulansa bile 3-5 hp güç artışı oluyor.onuda zaten fark edemeyiz. :) turbo beslemeli araçlara uygulama yapılıyor.
Bahsedilen gaz tepkisi artırıcı. Motora hp vermiyor. Elektronik gaz pedallarında gecikmeli olan tepkimeyi artırıyor gaz telli modeller gibi oluyor farkı o. Dolayısıyla atmosferik/turbo ayrımı ile ilişkili değil.

Aracınız
Bahsedilen gaz tepkisi artırıcı. Motora hp vermiyor. Elektronik gaz pedallarında gecikmeli olan tepkimeyi artırıyor gaz telli modeller gibi oluyor farkı o. Dolayısıyla atmosferik/turbo ayrımı ile ilişkili değil.

aynen öyle , motorluk bi durum yok burda. gaz pedalının tepki süresini minimuma indiriyor sanırım. mesele şu ; o paraya adamı tatmin edecek bir oyuncak mı bu?

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
aynen öyle , motorluk bi durum yok burda. gaz pedalının tepki süresini minimuma indiriyor sanırım. mesele şu ; o paraya adamı tatmin edecek bir oyuncak mı bu?
Kullananlar çok memnun kalıyor, fakat gaz tepkisi arttığı için yakıtta 0.5-1lt ye yakın artma olabilir. Sprint boosterın 3 kademesi var. Normal, orta, sport gibi. En üst kademede tepki bayaa artıyor. İstediğinizde aktif edip istediğinizde devreden çıkarabiliyorsunuz sadece tek tuşla.

Aracınız
Arkadaşımın fd6'sında mevcuttu kendileri.Sport kısmında arac şehir içinde kullanılacak gibi değil ayak dokunsa arac hızlanıyor.Lpgli modeller de çabuk subap bozuyor diye hatırlıyorum Ve sık sık gaz ayarını bozuyordu.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri