Genel Fc5 Sorunları Ve Çözümleri

Aracınız
-Far buğulanma sorunu

Kullanıcı kitabında bunun normal olduğu zamanla düzeleceğini belirtmişler.Su alan bir far nasıl bir mucize ile düzelecek bilmiyorum :))

-Arada sırada anahtarın kilit kısmına basınca camların kapanma özelliği çalışmıyor.Yada ben birşeyi yanlış yapıyorum basına gelen varmı ?

-Bas seviyesi yüksek müziklerde ön yolcu kapısının ordan ufak bir trim sesi geliyor ama surekli de olmuyor.

-Cvt şanzıman çok garip manuelden geçenler icin daha da garip.Sorun mu bilmem ama örnek 50 km hızda ilerlerken gazı sabit tuttuğunuzda arac deviri 2 bin devire çok sessiz cikiyor 1.5 devire geri iniyor cikiyor geri iniyor bu normal mi ?

-Sert ve derin çukurlarda ön alt koruma hemen sürtüyor.Ankaranın mayın tarlası yollarında çok sert bir cukur varmış gece karanlığı fark etmedim öyle bi ses çıktı ki biz tampon indi zannettik arac alcak fb7 ile çıktığım kaldırıma korkuyorum sürtecek diye :)

Günler geçtikçe herkes basına gelenleri cozumleri sorunlari buraya yazarsa çok iyi olur kullanıcılar icin :) Teşekkürler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

c0758c14e3cab3e781c8fb60bd72373f.jpg

Su hale bakın. Sıfır arabada olacak şey değil. Ne yapacaklar dersiniz bu duruma

GT-I9500 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Evet arkadaşım banada oldu bir kez. Avm nin dik otoparkından cıkarken kalkış esnasında stop etti.servise dedim bişey diyemediler.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bu Honda'nın yetkili servisleri de hiçbirşeyi bilmiyor 10 bin bakımlarında hava filtresine 50 lira yazmaktan başka.Honda ne kadar güzel bir marka ise servisleri bir o kadar tecrübesiz ve kötü

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tekrar olur dedim. Yapacak bişey yok dediler. Bunu bende yaparım ne gerek var zahmet etmeyin dedim. Olmaz dediler. Fabrikaya bildirmek için kayıt etmemiz gerek dediler. Yani üretim hatası öyleyse değil mi dedim. Yok canım arada olabilir böyle şeyler dediler. O zaman ayda bir berbere gider gibi gelip fön mū cektirecegim dedim. Boş boş baktılar bana. Ayrılırken bir servis kağıdı verdiler elime. Müşteri memnuniyeti için buğulanma fön ile giderildi yazıyordu.

GT-I9500 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri