Genel Fc5 Sorunları Ve Çözümleri

Aracınız
-Far buğulanma sorunu

Kullanıcı kitabında bunun normal olduğu zamanla düzeleceğini belirtmişler.Su alan bir far nasıl bir mucize ile düzelecek bilmiyorum :))

-Arada sırada anahtarın kilit kısmına basınca camların kapanma özelliği çalışmıyor.Yada ben birşeyi yanlış yapıyorum basına gelen varmı ?

-Bas seviyesi yüksek müziklerde ön yolcu kapısının ordan ufak bir trim sesi geliyor ama surekli de olmuyor.

-Cvt şanzıman çok garip manuelden geçenler icin daha da garip.Sorun mu bilmem ama örnek 50 km hızda ilerlerken gazı sabit tuttuğunuzda arac deviri 2 bin devire çok sessiz cikiyor 1.5 devire geri iniyor cikiyor geri iniyor bu normal mi ?

-Sert ve derin çukurlarda ön alt koruma hemen sürtüyor.Ankaranın mayın tarlası yollarında çok sert bir cukur varmış gece karanlığı fark etmedim öyle bi ses çıktı ki biz tampon indi zannettik arac alcak fb7 ile çıktığım kaldırıma korkuyorum sürtecek diye :)

Günler geçtikçe herkes basına gelenleri cozumleri sorunlari buraya yazarsa çok iyi olur kullanıcılar icin :) Teşekkürler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aracınız
-far bugulanma sorunu her kullanicida yok. Benimde basima gelmedi acikcasi
-cam kapama ve acma icin, acma yada kapama tusuna ilk basmadan sonra ikinci kez ve uzun olarak basin , ortalama 3-4 sn
-montajda dikkat edilmemesinden oturu twitter cercevesinden oldugunu tespit etmistim, caresine baktim :)
-cvt sanziman alismayana garip gelen ama alisinca vazgecilmeyen bi sanzimandir. Gaz pedali ayaginizdaki en ufak totreme yada hareketi algiladigi icin devir degisimleri. Sonuc olarak zaten cvt bastan asagi elektronik kontrollu tam otomatik bir sanziman.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
-far bugulanma sorunu her kullanicida yok. Benimde basima gelmedi acikcasi
-cam kapama ve acma icin, acma yada kapama tusuna ilk basmadan sonra ikinci kez ve uzun olarak basin , ortalama 3-4 sn
-montajda dikkat edilmemesinden oturu twitter cercevesinden oldugunu tespit etmistim, caresine baktim :)
-cvt sanziman alismayana garip gelen ama alisinca vazgecilmeyen bi sanzimandir. Gaz pedali ayaginizdaki en ufak totreme yada hareketi algiladigi icin devir degisimleri. Sonuc olarak zaten cvt bastan asagi elektronik kontrollu tam otomatik bir sanziman.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Anladım hocam teşekkür ederim o tweterlerdan gelen sesi nasıl cozdunuz ?

Hade86

0
Genel Fc5 Sorunları Ve Çözümleri

Araç bazen stop ediyor başına gelen oldumu bende 2-3 kez oldu

Honda civic fc5 - 1.6 Elegance Eco (Lpg - Otomatik)

Son düzenleme:
Aracınız
Sanroof u kumandadan kapatmak için kumandayı delecektim zor kapanıyor.

Hocam cozdum onu ben simdi kitliyor 3 saniye bekliyor sonra basılı tutuyorsunuz hersey kapanıyor açıp 3 saniye bekleyip tekrar basılı tutunca açılıyor

Hade86

0
Hocam cozdum onu ben simdi kitliyor 3 saniye bekliyor sonra basılı tutuyorsunuz hersey kapanıyor açıp 3 saniye bekleyip tekrar basılı tutunca açılıyor

Cok tsk ederim oldu valla kapıları kitledim 3 sn bekledim basılı tuttum kapandı :)

Geri