Geri dönüş kameram acılmıyor yardımmm:(

Aracınız
Civic FB7 2013
Merhaba arkadaşlar. Aracımı geri vitese taktığımda kemera açılmıyor. Manuel olarak kamera acabiliyorum kamerada bir problem yok . Tetiklemede dediler bugün elektrikciye götürdüm Makineye falan bağladı yapamadı. Navimex andiroid multimedia var ama ondan da kaynaklı değil aracı aldığım kişide o takılıyken çalışıyordu. Başka nasıl bi yol izleyebilirim yardımcı olursanız çok sevinirim.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Geri vites lamba tesisatı ve sigortasını kontrol etmeniz gerekiyor. Kamera, geri vites tetiklemesi ile çalışıyor.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Geri vitese taktığımda tetikleme devreye giriyor ekranda calan müzik duruyor

Geri vites kablosunun cihaza girişini ölçmek gerekiyor. Eğer cihaza kadar enerji geliyorsa, ya ayarlarında bir sıkıntı var, ya da cihazınızda bir sıkıntı var.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Birde anlık yakıt tüketimimı göremiyorum kaç km kaldığını falan gösteren ekran yok

Anlık tüketim hız kadranın sağında grafik olarak gösteriliyor, sayısal olarak gösteriilmiyor.
Bilgil ekranında km bazında ortalama tüketimi görebilirsiniz.

Aracınız
Civic FB7 2013
Anlık tüketim hız kadranın sağında grafik olarak gösteriliyor, sayısal olarak gösteriilmiyor.
Bilgil ekranında km bazında ortalama tüketimi görebilirsiniz.

İşte km bazındaki ekranı getiremedim multimedia ya bağlı o ekranda km yakıt tüketimini görmek istiyorum yapamadım

Aracınız
Civic FB7 2013
Geri vites kablosunun cihaza girişini ölçmek gerekiyor. Eğer cihaza kadar enerji geliyorsa, ya ayarlarında bir sıkıntı var, ya da cihazınızda bir sıkıntı var.

Kamerada sıkıntı yok manuel olarak çalıştırıyorum o zaman kabloları kontrol ettireyim izmirde sağlam bir honda servisi varmı sanayi bölgesinde bildiğiniz Manisa’da bulamadım

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Kamerada sıkıntı yok manuel olarak çalıştırıyorum o zaman kabloları kontrol ettireyim izmirde sağlam bir honda servisi varmı sanayi bölgesinde bildiğiniz Manisa’da bulamadım

Maalesef ben Adana'dayım. @NoFeaR hocam belki size yardımcı olabilir.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@halit45 Motor ustası var ancak sizin sorununuz elektronik bir sorun gibi gözüküyor. Kamera görüntüsü i-mid ekranına da gelmiyor ise en güzeli Honda Terakki ye götürmeniz.

Geri