Geri viteste Müzik sesi

Aracınız
Civic FC5 2018
Merhaba Arkadaşlar,

2 hafta önce Honda Civic Rs satın aldım ve şimdilik aracımdan her açıdan çok memnunum. Aracı yeni tanıyorum. Forum sitenize de yeni dahil oldum. Nerede konu açılır nereye yorum yazılır tam bilmemekteyim. Bir hatam varsa af ola.
Sormak istediğim aracımla geri geri gelirken müzik sesi kendiliğinden kısılmıyor. Multimedya sistemini biraz kurcaladım fakat bununla alakalı bir menü göremedim. Hatta geçen gün ikaz sesini müzik kısılıp duyamadığım için az daha kaza yapıyorum. Konu hakkında bilgisi olan varsa desteklerini rica ederim. Şimdiden teşekkürler.

Aracınız
Civic FC5 2018
Merhaba Arkadaşlar,

2 hafta önce Honda Civic Rs satın aldım ve şimdilik aracımdan her açıdan çok memnunum. Aracı yeni tanıyorum. Forum sitenize de yeni dahil oldum. Nerede konu açılır nereye yorum yazılır tam bilmemekteyim. Bir hatam varsa af ola.
Sormak istediğim aracımla geri geri gelirken müzik sesi kendiliğinden kısılmıyor. Multimedya sistemini biraz kurcaladım fakat bununla alakalı bir menü göremedim. Hatta geçen gün ikaz sesini müzik kısılıp duyamadığım için az daha kaza yapıyorum. Konu hakkında bilgisi olan varsa desteklerini rica ederim. Şimdiden teşekkürler.
Arkadaşlar konu hakkında bilgisi olan varsa bilgi rica ediyorum. Ekrandaki tüm detayları kurcaladım neredeyse. tüm araçlarda geri viteste müzik kısılırken honda da bu şekilde bir seçenek yer almıyor mu

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Arkadaşlar konu hakkında bilgisi olan varsa bilgi rica ediyorum. Ekrandaki tüm detayları kurcaladım neredeyse. tüm araçlarda geri viteste müzik kısılırken honda da bu şekilde bir seçenek yer almıyor mu
Tanışma bölümünde kendinizi tanıtınız.
Geri viteste müzik kısılmıyor bu bir eksiklik hocam dikkat edeceksiniz yada sessiz moda alacaksınız mecbur .

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Bence park sensörlerinin uyarısı gayet yüksek çıkıyor.
Müzik kendiliğinden kısılmıyor ve ya kapanmıyor.
Ama uyarı sesini duymamanız için müzik sesinin çok yüksek açık olması lazım.

Aracınız
Civic FC5 2018
Cevaplar icin tesekkur ederim. Muzik sesi anlik yuksekti. Geri gelirkende direksiyonda mute tusu olmadigi icin anlik bi usengeclik yasadim. Yoksa uyari tonu gayet yeterli dedigini gibi..

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Cevaplar icin tesekkur ederim. Muzik sesi anlik yuksekti. Geri gelirkende direksiyonda mute tusu olmadigi icin anlik bi usengeclik yasadim. Yoksa uyari tonu gayet yeterli dedigini gibi..
Denediniz mi bilmiyorum ama dokunmatik ses azaltıp arttırma tuşunda parmağınızı hızlıca ses azaltma yönünde kaydırırsanız mute görevi görüyor.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Denediniz mi bilmiyorum ama dokunmatik ses azaltıp arttırma tuşunda parmağınızı hızlıca ses azaltma yönünde kaydırırsanız mute görevi görüyor.
O tuş nedense bazılarında dokunmatik bazılarında basma şeklinde fark niye var tam anlamış değilim. 2017 hb bendeki dokunmatik değil.

Aracınız
Civic FC5 2017
O tuş nedense bazılarında dokunmatik bazılarında basma şeklinde fark niye var tam anlamış değilim. 2017 hb bendeki dokunmatik değil.

Benim araçta hem dokunmatik fonksiyon hem basma fonksiyonu şeklinde var ve aynı anda da çalışıyor. Hadi bakalım :)

Aracınız
Civic FC5 2018
hızlıca ses azaltmayı denedim. Evet Mute olarak çalıştı ama her seferinde denk gelmiyor. Honda sürüşüyle tarzıyla çok keyifli bir araç olmakla beraber geri viteste müzik sesinin kapanmaması, sürüş anında kapıların otomatik kilitlenmesi, ön yolcu kemer uyarı sistemi gibi ufak detayların yer almaması beni çok şaşırttı.

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Merhaba,
Orjinal Teyibi değiştirirseniz dediğiniz özellik otomatik devreye giriyor. Orjinal teypte olmaması bence büyük güvenlik zafiyeti.
Selamlar

Geri