Gizli anahtar holü !

Aracınız
Arkadaşlar yabancı bir forumda şöyle birşey okudum:

"there is a hidden key hole in the center console in case the shifter is locked in place. You have to use your actual key to unlock it."

Buna göre orta konsolda gizli bir anahtar holü varmış ve esas anahtar kullanılarak bu açılabiliyormuş. Var mı böyle birşey?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar yabancı bir forumda şöyle birşey okudum:

"there is a hidden key hole in the center console in case the shifter is locked in place. You have to use your actual key to unlock it."

Buna göre orta konsolda gizli bir anahtar holü varmış ve esas anahtar kullanılarak bu açılabiliyormuş. Var mı böyle birşey?

Hocam benim anladığım,
Otomatik araçlarda arıza durumunda şanzımanı boşa çıkarmak için kullanılan bir anahtar girişi var, bundan bahsediyor extra bir şey yok yani ;)

sezgi

0
Hocam benim anladığım,
Otomatik araçlarda arıza durumunda şanzımanı boşa çıkarmak için kullanılan bir anahtar girişi var, bundan bahsediyor extra bir şey yok yani ;)
Aynen katiliyorum.

Toyota corolla da da aynisi vardi. Diyelim akü bitti veya bir skinti cikti, arabayi boşa alip itebilmek icin.

Lenovo P1a42 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2014
Hocam benim anladığım,

Gecen sene benim başıma gelmisdi aynı olay vites park modunda sıkışıp kaldı ilerlemiyordu vitesin sol tarafında kücük bir giris var oraya anahtari yerslesritrip cevirildigi takdirde vites kendi serbest bırakmıstı.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Son kasada var mı? varsa neresinde bilen var mı?

LG-D802TR cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Var hocam, bilgileri ekledim,

Gecen sene benim başıma gelmisdi aynı olay vites park modunda sıkışıp kaldı ilerlemiyordu vitesin sol tarafında kücük bir giris var oraya anahtari yerslesritrip cevirildigi takdirde vites kendi serbest bırakmıstı.

Ömür boyunca bir kere lazım olur, varsa eğer hayat kurtarır :D

Geri