Göçük sorunu ile ilgili yaptığınız işlemler ve son durum

Aracınız
Civic FC5 2016
100tl aliyorlar cunku uretim hatasi degil kullanici hatasiydi bizde bunu parasiyla yaptik musteri de kabul etti deyip olasi mahkemelik durumlarda pisliklerinden kolay siyrilabilmek istiyorlar. Para almadaki amaclari bu

MHA-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Merhaba;

Bu işin üretim hatası kabul edildiği anda sizin verdiğiniz 100 tl nin bir anlamı kalmaz . Süreç zaten ortada , arabalardaki emsal görüntüler ortada. Ama zaten bu konu hiçbir zaman üretim hatasına da dönmeyecek. Bence çok takılanlar benim gibi biran önce yaptırsın rahatlasın . Benim göçük ile ilgili elhamdulillah bir sorunum kalmadı. Bir kaç yıl sonrasını bilemem ki , yaşamın da garantisi yok!!! Kim bir an sonrasına garanti veriyor .

Herkese mutlu hafta sonları ....

Sadece hayal et

Aracınız
Ben de bugün Ankara bora ya gittim 10000 bakımı için. Gittiğimde kaputtaki gocugu söyledim, klasik kullanıcı hatası muhabbeti yaptılar, ben de bu duruma kendimi hazırladığım için uzatmadım, siz benden iyi biliyorsunuz gerçeği ama tamam haklısınız dedim, bakımı yapıp çıktım

Hocam bana randevuyu ücretli yapacak olmalarına rağmen ekime veriyorlar. Düşünün artık yani kaç araba var Allah bilir.

Rescet

0
Yaptiran varmi serviste c sutununu acaba ve yaptirdiktan sonra baya bi km yapan yani tekrarliyacakmi ona gore bizde dusunuyoruz

Ad Soyad
Süleyman akpınar
Aracınız
Civic FC5 2017
Ben de daha yeni yaptırdım gözüme çok batmaya başladı servisi arayıp gün aldım bana veya mart 2019 kadar süreniz var yaptırmak için demişlerdi temiz Bi işçilik olmuş sıkıntı yok 108 TL aldılar

Aracınız
Civic FC5 2017
Arkadaslar kafayi yemek uzereyim araci servise bıraktim hala kararsizim mahkeme isi tirt ben zaten otvsiz aldim binicem ama tavani sokuolar icerdeki servis elemani arkadasim izalasyon yapip tasmasin ve iyice dolsun die bakip tavano yerine takicaklar mis ama benim endisem dalgalanmadan cok tavan ses yaparmi zede gorurmu klipsler kirilmi yaptirsammi yaptirmasammi cok az bi dalgalanma bir gamze var sagda fikir verirseniz iyi olur iyiaksamlar

Ad Soyad
Süleyman akpınar
Aracınız
Civic FC5 2017
Arkadaslar kafayi yemek uzereyim araci servise bıraktim hala kararsizim mahkeme isi tirt ben zaten otvsiz aldim binicem ama tavani sokuolar icerdeki servis elemani arkadasim izalasyon yapip tasmasin ve iyice dolsun die bakip tavano yerine takicaklar mis ama benim endisem dalgalanmadan cok tavan ses yaparmi zede gorurmu klipsler kirilmi yaptirsammi yaptirmasammi cok az bi dalgalanma bir gamze var sagda fikir verirseniz iyi olur iyiaksamlar
Ben yaptırdım tavanda hiç bir şekilde sıkıntı görmedim ses falan olmadı

Geri