Göçük sorunu ile ilgili yaptığınız işlemler ve son durum

Aracınız
Civic FC5 2017
Dün bakıma gittim ve bu konuyu dile getirdim. Ücretsiz yapıyoruz dediler ama yapılan bi arabaya baktım her tarafını sokmusler. Tavan orta sütun arka sütun çift taraflı hemde. Dedim bu araba toplandiktan sonra iflah olmaz. Vazgeçtim. Tutanak istedim. Tutanak tutturursaniz onarim hakkınız kaybolur dediler. Burda suna dikkat etmek lazım. Tutanakta da dış etmenlere bağlı diye yaziyorlarmis. Buraya şerh koydurmakta fayda var. Ben böyle yaptiracam büyük ihtimalle. Dün bişey demedim. Dusuneyim karar veririm sonra dedim.

GT-I9500 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017
şöyle düşün. tavan ve yan döşeme (direkler) komple
şöyle düşün. tavan ve yan döşeme (direkler) komple iniyor.
Saat sabahin dordu ve ben hala karar veremedim yaptirmasak gocermi yaptirsak tavana direklerin inmesine degermi sabahki.psikolojome bagli yani bu aracta boyle bisey illaki.olacak yaptirmasam dava acmam otvsiz aldim binicem yaptirsak yine dalgalanma olurmu yada suan gocme yok bir gamze var bilmiom ya hayirlisi

Aracınız
Civic FC5 2017
Bende
Saat sabahin dordu ve ben hala karar veremedim yaptirmasak gocermi yaptirsak tavana direklerin inmesine degermi sabahki.psikolojome bagli yani bu aracta boyle bisey illaki.olacak yaptirmasam dava acmam otvsiz aldim binicem yaptirsak yine dalgalanma olurmu yada suan gocme yok bir gamze var bilmiom ya hayirlisi
Bende aynı durumdayım çok kararsızım şu an

Aracınız
Civic FC5 2017

j c K

0
Aracınız
Civic FC5 2018
bu göçük sorunu 2018 modellerde var mı? belli tarihtan sonra göçük sorunu halledildi demişlerdi serviste.

Aracınız
Civic FC5 2017
Yaptirdim kardesim tas gibi oldu sadece arka stoplarin icinden delik acmislar ama suan tas gibi tavani indiriolar baska da bisey yok yaptirdim kurtuldum
Teşekkür ederim kardeşim ben de yaptırcam gibi ama şu an az bi dalgalanma var sadece. Biraz daha artınca yaptırayım diyorum. Ama şu Mart ayından sonra tüm ücreti alma konusu kafamı karıştırıyor.

Geri