göçüklü binenler vs dolgu yaptıranlar

omeRs

0
Gunaydin arkadaslar ben bir arkadasimin rs i icin ciftkurtlar ile gorustum daha onceden ucretsiz yada cok cuzi bir rakama yapiyorlarmis ama suan destegi kaldirmislar 750 tl fiyat istiyorlar.

SM-N950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Merhabalar... 2018 temmuz sonu aldım aracımı..sıfır olarak.. 1 hafta sonra farkettim ve hemen serviste yaptırdım..hiçbir sorun yok..c sütunu direkleri taş gibi oldu..

SM-N950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017
Aracım 2017 Ekim çıkışlı. Ben yaptırmadım. 2 tane ufacık gamzesi var araç zaten beyaz, görmek için ışığı ayarlayıp böyle yakından dikkatli bakılması gerek.

Neden yaptırmadım ? Cevap : Eğer yaptırırsam ve olur da tekrarlarsa o zaman sıkıntı :)

Aracınız
Civic FC5 2017
Ben aracımın c sütunundaki göçükleri yetkili serviste yaptırdım. Bagaj kapağı ve tavan döşemesinin arasından poliüretan köpük enjekte ediyorlar ve köpük içeride şişerken dışarıdan da boyasız göçük doğrultma yöntemi ile gamzeleri çektiriyorlar. Poliüretan köpük hava ile temas edip tam reaksiyonu tamamladığında sonrasında göçük oluşmasının önüne geçilmiş oluyor. Bu işlemi yaptırana kadar c sütununa parmanızla bastırmayın baskı sonucu gamze o şekilde kalıyor.

Ama fabrikanın bu işlem için verdiği süre bitti diye biliyorum. Yani Nisan ayına kadar yaptırdığınız işlemler 150 liraya yapılırken, tahmin ediyorum bu rakam fabrika tarafından karşılanmaktan çıktı ve özel olarak yapılıyor. Bununda maliyeti biraz yüksek sanırım.

Sonuç olarak kesinlikle tavsiye ederim. Hem c sütunu düz oluyor hemde birisi gelip parmağıyla bastırsada göçük kalmıyor.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri