GPS li tablet tavsiyesi bekleniyor :)

Aracınız
Herkese iyi forumlar, başlıkta belirttiğim gibi 7-8-9-10 inc tablet alıp fb7 aracımda hem multimedya hem navigasyon olarak kullanmak niyetindeyim.Malum araç multimedyalarının fiyatları yüksek ve performanslarını beğenmiyorum.Daha önce hiç tablet almadım.Note 2 telefon kullanıyorum ama çok anlamıyorum tabletlerden.Ddr 3 ram ddr 2 ram sd ram falan var çeşitli işlemciler var.Konuya oldukça yabancıyım.Fiyat olarak 600-700 civarı dusunuyorum.Tavsiyelerinizi bekliyorum

Merhaba Galaxy tab falan alacıkırsınız o fiyata. Hem note kullanıyorsanız alışıksinizdir da...

Aracınız
dahili gps bulunması lazım. ucuz bişey arıyosan ben 350 liraya concord 7 inç smartpad 3g aldım. telefon özelligide var.yasal kayıtlı google playda çogu uygulama tabletlerde calısmıyor oyuzden bu ozellıgı olsun derim. navigasyon işine gelince telefonlardaki navigasyon gibi olacak sanma. ilk sorun gec baglanıyor. telefonda 3g denmi sebekedenmi hemen baglanıyor. tablette bu sure uzar. yuklu bir navigasyon programları yok kendin internette saatlerce gezmeklisin.birde çözünürlük tablet yatay olarak 1024 x 527 çözünürlük istiyor ama öyle birsey yok.yatay için 1024 x 600 kullanıyosun. dik kullanacaksan igo israel 2015 .1 surumu sorunsuz çalışıyor. igo harici diger programlara hiç bakma. gps kullanmak için 160 liraya ucuz gps ler var ondan al.

Aracınız
dahili gps derken? Asus nexus 7 SAMSUNG SM-T330 GALAXY TAB 4 8 0 TABLET,Samsung N5105 Galaxy Note 8.0 Tablet gibi bir kaç model buldum internetten.Bunlar uygunmudur? navigasyondan daha fazla multimedya olarak kullanacagım.Googleplayden ücretli bir navigasyon programı alsam işimi görür mü acaba?

Aracınız
tablet arti uygulama satin alacagin paraya ve arkadasta yazmis gec baglaniyor vs diye.bu sorunu yasayacagina., isini.gorecek 500-600 liralik tv nav g.gors dvd ozellikli multimedya alsan daha kullanisli olur senin icin sanki

Aracınız
Saydiklarinin hepsi agps diye baglanir ya wireless yada hat takman gerek.kiytirik tabletlerde var gps digerleri yapmiyorlar nedense cok arastirdim.kimi var dedi kimi yok saglam cevap alamadim.ucretli programa gerek yok ben yardimci olurum.diger arkadasin dedigi tv li alma zira karasal tv yok gibi en baba antenide aldim. Dururken iki kanal harici cekmedi.diyarbakir merkez icin konusuyorum belki baska yerde degisir.diyecegim illa tablet diyosan al 7 inc fazla buyuk alma 7 inc bile buyuk duruyo en fazlada 350 ver.aldigin cihazin ithalatcisini arastir zira cin mali olduklarindan ariza riski cok.benim dedigim modeli arastir.samsung tabletlerde goruntu ses digerlerine gore fark atsada gps bulunan modelini bilmiyorum varsada 1000 liraya yakindir.yardimci olacagimiz konu varsa burdayiz

Aracınız
benim aracimda var.multimedya tv dvd nav vs vs olandan.
serviste 1500 liraya takilmis ama disarida daha ucuzuna bulunabilir.elbet.
tv cekmiyor tam.ama oturpta tv izlemem yani gormemis gibi.
koye gittim gecenlerde navigasyonu deneyim dedim.
koy yollarina kadar hatasis.gosterdi.
eski telefonumla bir ara bi yola cikim dedim, 60 km yolumu.saptirdi kayboldum.
kavsaktan donus u soylemiyordu ve mahalle arasina.girdirip cikardi.
bu gbi durumlarda var.
saygilar.

naz1

0
Aracınız
bu güzel kullananlar çok memnun
arkadaşlarımda bana tavsiye etti, bunu alıcam
fiyatıda uygun geldi,
isterseniz bir genel özelliklerine bakın

dnzkrt

0
Tab e t560 var bende i go navigasyon yükledim cd yuvasına giren tutucu var ondan aldım
1cddb79d44d5dab1a003686ab4b4f0ef.jpg

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri