? Güncel > Benzin / Motorin / Lpg Fiyatları

İsmail Beşiroğlu

Super Moderator
Yönetici
Ad Soyad
İsmail Beşiroğlu
Aracınız
Civic FB7 2016
Aman hocam maşallah de ?
Maşallah da hocam, ülke dizel yakıt üzerinden dönüyor. Bu yakıt fiyatlari herşeye yansır, ciddi bir gider kalemi oluşturuyor artık bu dizel fiyatları. Ulaşım, taşıma, tarım, kargo... Hepsi dizel araçların tekelinde.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Maşallah da hocam, ülke dizel yakıt üzerinden dönüyor. Bu yakıt fiyatlari herşeye yansır, ciddi bir gider kalemi oluşturuyor artık bu dizel fiyatları. Ulaşım, taşıma, tarım, kargo... Hepsi dizel araçların tekelinde.
Maalesef. Türkiye yıllardır yapması gereken ağır yük taşımacılığından raylı sisteme geçiş yapmadığı sürece daha uzun yıllar bu sorunlar devam eder.

Son düzenleme:
Aracınız
Gözümden kaçmış hocam, doğrudur şimdi farkettim. Lakin bu hesap bana göre biraz uç bir örnek olmuş.
Hocam 2013 Eco elegance var. Genelde şehir içinde biniyorum. 12 litrenin altına pek indiremiyorum. Yani değer abartı değil gerçek değerlere yakın. Bizim motorlarda tasarrufun t si yok maalesef:)

Aracınız
Civic FC5 2020
Bende 1.5 turbo Civic var, İstanbul'da 6,5 -7 litre ile geziyorum. Sakin ve trafik akışını takip ederek. Daha önce 1.6 Corollamda vardı 8-9 litre ile geziyordum.

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011
Mevcut durum battığımızın resmidir, artık araç falan kullanmak haram bize. Üstüne üstlük tatil planımızı da mahvettiler. 2 yıldır tatil yapmıyorduk, ucuz olsun diye erken rezervasyon ile daha Şubat ayındayken taa Eylül ayı düşük sezon için Marmariste 5 günlük tatil satın aldık, ama o tarihe kadar benzine ve otobana ödeyeceğim muhtemel para ve yoldaki masraf tutarı otel için ödediğim tatil ücretini geçecek bu gidişle. Gelde o tatilden keyif al. Bizim ülkemizde yakıt için de erken rezervasyon sistemi getirmeleri lazım galiba

Geri