GÜNDÜZ LEDİ+ARKA CAM FİLMİ YARDIM!!

Aracınız
Civic FC5 2020
Değerli honda kullanıcı arkadaşlarım;

2013 model civic hb araç satın aldım geçen hafta. şimdilik bir kaç problem yaşıyorum.

1-Sağ ön gündüz led'i çalışmıyor. bir kaç yere sordum. yan sanayi çok pahalı diyor. çıkmacıda da bulamadım.
2-arka cam filmi yapan firma kabarcık bırakmış.Camcıya sordum eğer sök tak yaparsak rezistans bozulur dedi. ya rezistans bozuk kullanacaksın yada sıfır arka cam taktırcan dedi.
akıl akıldan üstündür. belki daha önce bu konularda deneyimi olan arkadaşlar olabilir konuya cevap verirseniz çok memnun olurum. fotoğrafları da aşağıya ekliyorum Adsız3.png

Adsız.png

Aracınız
Değerli honda kullanıcı arkadaşlarım;

2013 model civic hb araç satın aldım geçen hafta. şimdilik bir kaç problem yaşıyorum.

1-Sağ ön gündüz led'i çalışmıyor. bir kaç yere sordum. yan sanayi çok pahalı diyor. çıkmacıda da bulamadım.
2-arka cam filmi yapan firma kabarcık bırakmış.Camcıya sordum eğer sök tak yaparsak rezistans bozulur dedi. ya rezistans bozuk kullanacaksın yada sıfır arka cam taktırcan dedi.
akıl akıldan üstündür. belki daha önce bu konularda deneyimi olan arkadaşlar olabilir konuya cevap verirseniz çok memnun olurum. fotoğrafları da aşağıya ekliyorum Ekli dosyayı görüntüle 257370

Ekli dosyayı görüntüle 257371
Hocam led için elektrikçide tamir yoluna gidin. İlla içi açılıp lehimle tamir edilir.
Arka cam filmini kendi aracımda 2 kere sök tak yaptık ve hiçbir rezistans zarar görmedi.
İki iş içinde en iyi yeri bulun yaptırın. İkisininde çözümü var.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Can filmini bende kendim sökmüştüm bir kere. Daha sonra tekrar yaptırdım. Onda da kabarcık kaldı tekrar sök yak yapıldı sorun çıkmadı şükür. Bunun için en dikkat edeceğiniz nokta ısıtarak çıkarmanız. Direk tut çek yaparsanız sorun olabilir. İyi bir cam filmci ısıta ısıta çıkarabilir rahatlıkla.

Aracınız
Civic FB7 2012
Türkiye'de satılan cam filmlerinin %90'ının kalite kontrolden geçmemiş çöp malzeme olduğunu düşünürsek oldukça sinir bozucu.
Evet, %90! Bu sektörün en iyilerinden birinin ithalatçısının röportajında dile getirdiği rakam bu.

LED için sanırım ne kadar uğraşırsanız uğraşın, filmin sonu yetkili serviste biter gibi geliyor

Geri