Gündüz Ledi ve Işıklı Kapı Eşiği

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
gündüz ledi ve ışıklı kapı eşiği için servis 800 tl istedi, sizce değer mi? kendimiz alıp taktığımızda çok daha ucuza geliyor biliyorum. bu şekilde yapılırsa araç garantiden çıkıyor mu ? bu konuda fikir verebilir misiniz ?

Araçta problem çıkar problemin kaynağı da taktırdığınız aksesuar ise garantiden faydalanamazsınız.
Onun haricinde garanti dışı kalmaz aracınız, bu aksesuarları dışarıda yaptırmak veya alıp kendiniz yapmanız çok daha ekonomik olacaktır.

Aracınız
Araçta problem çıkar problemin kaynağı da taktırdığınız aksesuar ise garantiden faydalanamazsınız.
Onun haricinde garanti dışı kalmaz aracınız, bu aksesuarları dışarıda yaptırmak veya alıp kendiniz yapmanız çok daha ekonomik olacaktır.

anladım sanırım biraz gözümüzü korkutuyolar serviste, acaba bu led ve ışıklı kapı eşiği dışarda yada kendisi takanlardan böyle bir sorun yaşayan oldu mu ? neye dikkat etmemiz gerek

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
anladım sanırım biraz gözümüzü korkutuyolar serviste, acaba bu led ve ışıklı kapı eşiği dışarda yada kendisi takanlardan böyle bir sorun yaşayan oldu mu ? neye dikkat etmemiz gerek

Servis para kazanmak için bunu kullanıyor, elektrik bağlantısı yapacak kişinin tecrübeli ve işi biliyor olması yeterli, bu tarz aksesuarlardan problem yaşayan kimseyi duymadım.

Aracınız
Kapı eşiği ve gündüz ledini kendim montaj yaptım. 3 yıldır da sorunsuz bir şekilde kullanıyorum. Biraz özen ve iyi yalıtım ile hiç bir sorun çıkacağını sanmıyorum.

Geri