Gündüz Ledi ve Işıklı Kapı Eşiği

Aracınız
servis Gündüz Ledi ve Işıklı Kapı Eşiği için toplam 750 tl dedi,

internette baktım
cylclone gündüz ledi : 350 tl
ışıklı kapı eşiği bir çok değişik tip var, ortalama 90-150 tl gibi hiç biride orjinal gibi güzelde gözükmüyor açıkcası
yaklaşık 500 tl malzeme, + işçilik olacak birine taktırmak lazım kendim yapamam, 100 tl de ona versem 600 tl eder,

serviste yaptırmak daha mantıklı geldi, hem orjinal daha hoş duracaktır.

araç yeni diye insanın hep birşeyler yapası geliyor acaba aç gözlülük mü yapıyorum, kendimi dizginlemek istiyorum ama sizlerinde fikrini almak istedim,

gündüz ledi ve/veya ışıklı kapı eşiği taktırmaya değer bir özellik mi?

Gündüzü led olarak değilde turuncu Photon ampul olarak taktım. 10 tl.Harika görünüyor. Işıklı kapı eşiğinde gg den 75 tl ye aldım. Forumdan hakan arkadaşıma taktırdim.oda süper ve diğerlerinden farklı oldu.simdi düşün bakalım 85 tl nereeeee 750 tl nereee ?

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gündüzü led olarak değilde turuncu Photon ampul olarak taktım. 10 tl.Harika görünüyor. Işıklı kapı eşiğinde gg den 75 tl ye aldım. Forumdan hakan arkadaşıma taktırdim.oda süper ve diğerlerinden farklı oldu.simdi düşün bakalım 85 tl nereeeee 750 tl nereee ?

Bu turuncu ampulu parkların yerine nasıl takıcaz normal park ampulu girişi büyük gibi geldi bana da yardımcı olurmusunuz

Aracınız
Gündüzü led olarak değilde turuncu Photon ampul olarak taktım. 10 tl.Harika görünüyor. Işıklı kapı eşiğinde gg den 75 tl ye aldım. Forumdan hakan arkadaşıma taktırdim.oda süper ve diğerlerinden farklı oldu.simdi düşün bakalım 85 tl nereeeee 750 tl nereee

senin montajını görmüştüm güzel olmuştu,

Bu turuncu ampulu parkların yerine nasıl takıcaz normal park ampulu girişi büyük gibi geldi bana da yardımcı olurmusunuz

evet boyut olarak farklı. marka adı verirsen ona uygun olanı verirler.bende ilk aldığımda büyük geldi sığmadı.
direksiyonu sona kadar çevir.çamurluğun altından elini sok çekince geliyor zaten duy.( geri takarken biraz uğraştırabilir.)
hiç olmadı bi tuningçiye git 5 dakika bile sürmez.hemde ellerinde ampul var.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Konu ilgili bölüme taşınmıştır.

Aracınız
sonuç olarak gündüz ledi gereksiz mi :)

NoFeaR

0
Ad Soyad