GÜNEŞTEN KORUMA

Aracınız
Ynt: GÜNEŞTEN KORUMA

Turgut süpermiş bunlar.

Sent from my iPhone using Tapatalk

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

[quote author=eternaltr link=topic=545.msg8923#msg8923 date=1405250030]
Ne kadardir hocam bunlarin fiyati
[/quote]

Videodaki reklamı olan sitede 2000 tl fiyat verilmiş.

Wordls

0

Bunu kullanacagimiz yere kimse park etmemesi gerekiyor. Kesin cozum degil buda :(

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hödük olan insanımız çok sayıda..
Bunu alsan , üzerine sigara Atanımı dersin , ne var la bunun altında deyip alttan zorlayanı mı? üzerine yazı yazanı mı ararsın yoksa işeyeni mi?
Büyükşehirlerde içine girip yatan tinerci olmazsa adam değilim

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Aracınız

artık branda şart oldu ? araba hergün çiziliyor çocuklar yüzünden top oynayanmı eliyle yazı yazanmı i*nelik olsun die çizen mi vs vs vs napacam en yakın otopark 1 km neredeyse,,, sokak çok kalabalık araç dayanmıyor..

Güneşten koruma için bende marketten şu gri renkli parlak ön cam için aldım 10 gayme tabiki Çin malı tabiki ön cam minübüs cami gibi olduğu için biraz küçük kaldı sorun o değilde etrafındaki siyah kumaş o kadar kalitesizmiş ki resmen döküldü aracın içine hala da dökülüyor uyuz bir durum hem güneşten koru hem aracın içine edilsin daha kaliteli bir şey bulmak lazım gelecek yaza :(

Luvi

0

Bu branda olayı benimde aklımda ama herkes zararlarından bahsediyor. Çünkü; araba haftada 6 gün kapının önünde yatıyor. Sadece pazar günleri kullanıyorum. Pazar gününe kadar zaten hem kirden görünmez oluyor hem de mahallenin çocuklarının gazabına uğruyor. Acil çözüm şart:(

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

Attila hocam ben 5 liradan 2 tane almıştım, camı kapatmak yerine göğüslüğü iki parça halinde komple örtüyorum, dediğin siyah şeritte dökülme olmadı hatırladığım kadarıyla siyah kısım kumaştan.

[quote author=NoFeaR link=topic=545.msg10489#msg10489 date=1408053610]
Attila hocam ben 5 liradan 2 tane almıştım, camı kapatmak yerine göğüslüğü iki parça halinde komple örtüyorum, dediğin siyah şeritte dökülme olmadı hatırladığım kadarıyla siyah kısım kumaştan.
[/quote]

Hocam işte o kumaş değil bendeki böyle peçete kalitesinde bir siyah kumaş gibi tahminimce sıcaktan kurudu ve döküntü yapiyor peki siz nereden almistiniz ben yanlis hatırlamıyorsam Reel marketten almistim 4 ay önce zaten başka yerlerdekilerde benzerleri düşünemedim oranın dökülebileceğini aldım çıktım :)

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

[quote author=Attila Khan link=topic=545.msg10495#msg10495 date=1408092120]
Hocam işte o kumaş değil bendeki böyle peçete kalitesinde bir siyah kumaş gibi tahminimce sıcaktan kurudu ve döküntü yapiyor peki siz nereden almistiniz ben yanlis hatırlamıyorsam Reel marketten almistim 4 ay önce zaten başka yerlerdekilerde benzerleri düşünemedim oranın dökülebileceğini aldım çıktım :)
[/quote]

Attila hocam nereden aldığımı hatırlamıyorum, bir tanesini bir önceki aracımda diğerini de 6 yıl önce almıştım :D

Geri