Hangi Marka Lastik Almalıyım ?

Omer42

0
Beyler Selamun Aleykum..
2014 FB7 aracım.. 4 lastik sıfırlamam lazım.. michelin malum 4 tanesi asgari ücret ediyor.. bana önerebileceğiniz bir marka var mı.. ?

Aracınız
Fiyat performas ürünü falken ziex 914 gecen sene tanesini 170 tl den almistim. 12500 km kullandim. Cok yumusak ve sessiz bir lastik. Tekrar lastik ihtiyacim olursa aynisini tereddutsuz alirim.

SM-E500H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

nemlee

0
Aracınız
Civic FC5 2020
Falken ziex = kalitede michelin + fiyatta petlas

LG-H815 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Aracımı aldığımda Üzerinde goodyear effictre grip performans ve kışlık olarakca MIchlen Alpin 5 vardı. Goodyear etiketinde A tutuşu yol B sınıfı yakıt 68 db ses diyor ama bana göre fiyasko hem sesli hemde yol tutuşu iyi değil. Klasik goodyear 10000km sertleşen bir lastik. Mecbur şu an yazlık olarak goodyear ları kullanıyorum. Mıhchlen kış lastiklerimden ise kesinlikel memnun kalmadım ve sattım. İlk sorunum araç kuru ve ıslak zeminde çok kayıyordu. Diğer durumda aracın yakıt tüketimi aşırı attı. E sınıfı yakıt tüketimne sahip bir kış lastiği. Mıchlen kış lastiklerini satıp NOKIAN WR4 geçtim. A sınıfı yol tutuşu C sınıfı yakıt. Kesinlikle mıchlenden daha sessiz yol tutuşu etiketinde dediği gibi A sınıfı kayma kızaklama hiç yasamadım. En büyük avantajıda yakıta oldu. 40 krş yaka araca 33 krş kadar indi. Bunuda 2-3 depo özellikle aynı kullanım tarzı ile takip ettim. Aracç 2012 premıum lpg manuel.

Yazılık olarak NOKIAN LİNE serisini öneririm yumuşak etiket değerleri tam uyum sağlayan bir lastik. Yani bazen paradan kaçarken lastiğin yakıta etksini unutuyoruz. Buna göre tercih yapın derim.

Aracınız
Arkadaşlar en sessiz ve yakıt tasarrufu A sınıfı olan lastik hangisidir 205 55 16

SM-G800H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Geri