Civic ES7 Hararet 90 derecede sabit ama radyatör yedek depodan kaynatıyor.

Aracınız
Civic ES7 2001
Bazen kafam bozulmuyor değil yani git komple motoru söktür baktır herseyinle kafan rahat olsun diye de parada kolay kazanılmıyor

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Bazen kafam bozulmuyor değil yani git komple motoru söktür baktır herseyinle kafan rahat olsun diye de parada kolay kazanılmıyor
Hocam biraz Mersin bilgisi topladım. Bu üyeler ile iletişime geçebilirsiniz.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Aracınız
Civic FD6 2011
Hocam moralini bozma sen bana da conta yanık dediler hortumu değiştirdik 35 tl aorun çözüldü. Sanayide kötü niyetli insanlar çok. Kontrol ederek bin Ahmet Hocamın dediği gibi

Aracınız
Civic ES7 2001
Hocam moralini bozma sen bana da conta yanık dediler hortumu değiştirdik 35 tl aorun çözüldü. Sanayide kötü niyetli insanlar çok. Kontrol ederek bin Ahmet Hocamın dediği gibi
Obd interneten Alaçam da güvenilir biri var mı diye arıyorum telefona bağlayıp sürerken harareti takip edeceğim niyetim oda onu bulabilsem çalışıyor çalışmıyor vs vs

Aracınız
Civic ES7 2001
Hocam biraz Mersin bilgisi topladım. Bu üyeler ile iletişime geçebilirsiniz.

Motor yaptırdım diyen ustaya gösterdim araci bir şey yok dedi durumu iyi gözüküyor demisti

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Motor yaptırdım diyen ustaya gösterdim araci bir şey yok dedi durumu iyi gözüküyor demisti
Önerdiğim Elm 327'nin yorumları güzel. V 1.5 olduğuna dikkat edin. Diğerleri açmayabilir.

Aracınız
Civic ES7 2001
Bugün egzostan ses geliyor diye egzozcuya gittim katalizör tikanmak uzereymis dedi katalizörü değiştirdik ustamin boş vakti vardı al obd cihazını dedim getir bilgisayarı hadi yaylaya çıkıyoruz dedim bağladık cihazı motor sıcaklığını açtık rampada yapıştırdık şehir içinde 93_94 gördü hizlandikca 83_84 oldu rampada 3. Vites 110-120 hızla rampanın bitisinde hararet 93 te idi

Aracınız
Civic FC5 2019
Basindan beri okuyorum.su yazdiginizla vallahi bende rahatladim. Arabanin her türlü yerine para harcarim. Gram uzulmem. Ama motoruna harcadigim paraya acirim. . zamanında komple hatta taaaaa asagilara hatta bincem diyeee taaa asagilara kadar yaptirmisligim vardir. Vallahi uykum kacar sinirden. Hemen satarim. Bende. İnşallah bi sikinti çıkmaz kardeşim de gonul rahatligi ile binersin.

.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Bugün egzostan ses geliyor diye egzozcuya gittim katalizör tikanmak uzereymis dedi katalizörü değiştirdik ustamin boş vakti vardı al obd cihazını dedim getir bilgisayarı hadi yaylaya çıkıyoruz dedim bağladık cihazı motor sıcaklığını açtık rampada yapıştırdık şehir içinde 93_94 gördü hizlandikca 83_84 oldu rampada 3. Vites 110-120 hızla rampanın bitisinde hararet 93 te idi
Oksijen sensörü devre dışı olunca katalizöre herşey olur farkına varılmaz. Değişim sonrası araçta rahatlamıştır.
Deneme sürüşü için çıkmanız çok güzel olmuş. Ustayı tebrik ederim. Bize böyle somut ifadeler lazım.
Bundan sonra su azalması takibi ve boloncuk takibi kalıyor. Birde arada bir yağ seviyesinede kontrol edin.

Aracınız
Civic ES7 2001
Oksijen sensörü devre dışı olunca katalizöre herşey olur farkına varılmaz. Değişim sonrası araçta rahatlamıştır.
Deneme sürüşü için çıkmanız çok güzel olmuş. Ustayı tebrik ederim. Bize böyle somut ifadeler lazım.
Bundan sonra su azalması takibi ve boloncuk takibi kalıyor. Birde arada bir yağ seviyesinede kontrol edin.

Geriye oksijen sensörünü bulmak o hatayi yok etmek kalıyor :)

Geri