Civic ES7 Hararet 90 derecede sabit ama radyatör yedek depodan kaynatıyor.

Aracınız
Civic ES7 2003

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Bu cihaz belirli/sınırlı arizalari mi tesbit eder hocam.
Bu aparat sadece aracın ecusuna girmeyi sağlıyor. Google playden indirdiğimiz uygulama ile arıza kodlarını görebiliyoruz. DTC temizle dediğimizde devam eden önemli problemeleri silemez. Küçük problemeleri siler. Oksijen sensörleri, Ltf ve Egr'yide resetlemiş olursunuz.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Aracınız
Civic ES7 2001
Konuyu hortlatayim :) bugün benim radyatörün orjinal olmadığını daha önce değiştiğini öğrendim 3 tane kapak değiştirdim ve 3 de radyatör kapağından su kaybediyor şimdi sorum şu acaba sıvı conta siksam radyatör kapağına sorun çözülür mü kökten çözüm radyatörü değiştirmek ama şimdilik pratik yoldan çözmek istiyorum.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Konuyu hortlatayim :) bugün benim radyatörün orjinal olmadığını daha önce değiştiğini öğrendim 3 tane kapak değiştirdim ve 3 de radyatör kapağından su kaybediyor şimdi sorum şu acaba sıvı conta siksam radyatör kapağına sorun çözülür mü kökten çözüm radyatörü değiştirmek ama şimdilik pratik yoldan çözmek istiyorum.
Ağız yapısı uymadığı için tam oturmuyor olabilir. Sıvı conta hakkında tecrübem olmadı.

Aracınız
Civic ES7 2001
Sizin hararet sıkıntısı demek ki kapak ve en ucuz çözüm uygun kapağı bulun sıvı conta filan aracı sıkıştırmaya çekinirsiniz rahat süremezsiniz

G3421 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic ES7 2001
Bence kesinlikle olmaz riskli ona uygun kapak bulmalısınız

G3421 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Şuana kadar 200 lira kapaklara para verdim ?? radyatörü komple değiştirip kafam rahatlatayim diyorum 3_4 çeşit kapak denendi

Bu orjinal kapaktan aldım benim araca uymadı bu model değilmiş başka tarzmis benimki onunda orjinali yokmuş

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Şuana kadar 200 lira kapaklara para verdim radyatörü komple değiştirip kafam rahatlatayim diyorum 3_4 çeşit kapak denendi

Bu orjinal kapaktan aldım benim araca uymadı bu model değilmiş başka tarzmis benimki onunda orjinali yokmuş
Gösterdiğiniz ürün şuan benim araçta takılı zerre su atmıyor. Sanırsam sizin radyatör farklı olduğu için kapak ondan uymuyor. Orjinal radyatöre bu kapak tam oturur.

Aracınız
Civic FC5 2017
Şuana kadar 200 lira kapaklara para verdim radyatörü komple değiştirip kafam rahatlatayim diyorum 3_4 çeşit kapak denendi

aman hocam yapmayın böle seyler geri iade etseydınız

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri