hava yastığı ikaz ışığı

2017-07-03 12.03.36.jpg
arkadaşlar aracım 2012 fb7 geçen gün hava yastığı ikazı verdi resmini koydun. honda ustasına sordum bilgisayara bağlayıp silmeyi denedi olmadı. bu aralar hava yastığında bir sorun var firma araçları çağırıp ücretsiz değişim yapıyor dedi usta yetkili servisi aradı 2003 2012 fb6 larda hava yastığı değişimi yapılıyormuş benim bir alt kasada fb7 lerde daha başlanmadı dedi. benden başka bu durumla karşılaşan arkadaşlar oldu mu ? ne yaptılar bilgilendirirseniz sevinirim. yarın falan bende yetkili servise gideceğim ondan sonrada bilgilendirme yaparım.
ilginize teşekkürler.

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Fd6 aracimin Degistiririlen hava yastigi sisiricilerinin el ve yuz yaralanmalarini engellemek icin yapildigini soyledi honda servisi. Yani illa arizalandi veya arizalanacak diye degil..diye tahmin ediyorum.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

anladım hocam doğrudur tam konuya hakim değilim ben o ikaz lambasından dolayı gidince üstüne ustanın senin dediğin gibi bişi söyleyince benim olayla ilişkilendirdim bu arada eski yazılarda vardı benzer bir durum soketlere dokundum ve ışık söndü

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=6568]hamurcburak[/MENTION] Sizin ikaz lambasının yanma nedeni büyük ihtimalle koltuk altındaki airbag soketinin gevşemesinden kaynaklanıyor.
Yıkmacılar koltuğu ileri geri yaparken veya süpürürken soketi yerinden çıkarabiliyor, çözemez iseniz forumda problem ile ilgili konular mevcut arama yaparak ulaşabilirsiniz.

[MENTION=6568]hamurcburak[/MENTION] Sizin ikaz lambasının yanma nedeni büyük ihtimalle koltuk altındaki airbag soketinin gevşemesinden kaynaklanıyor.
Yıkmacılar koltuğu ileri geri yaparken veya süpürürken soketi yerinden çıkarabiliyor, çözemez iseniz forumda problem ile ilgili konular mevcut arama yaparak ulaşabilirsiniz.
aynen hocam değiniz şekilde oldu soketlere dokununca söndü.

Geri