Hgs alma takma önerisi

Aracınız
Sa, konu biraz saçma gebilir ama merak ettim sizler nasıl yaptınız.

eski aracımda hgs etiketi vardı, camı değiştirirken tekrar yeni almak zorunda kalmıştım .

şimdi aracımızı yeni aldık (2015 civic sedan elagance) Hgs nin iki tip olanı var hangisini aldınız ve nereye taktınız, dikiz aynasının arkadasının olduğu yerlerde alıcılar var, altına taksam kötü görüntü olacak gibi geldi, örnek verebilirseniz memnun olurum. iyi günler

odoker

0
Aracınız
Aynen
Dikiz aynasının arkasında, siyah noktalı yerin hemen altına yapıştırırsanız, aracı kullanırken dikiz aynası sizin hgs'yi görmenizi engelleyecektir ve gözünüze de batmayacaktır.

yau

0
Amelelik gibi gelebilir ama bende kart var cama tutup geciyorum, arac degisikliginde plaka tanittim devam ediyorum.

odoker

0
Aracınız

yau

0
Hgs ile ilgili konu acilmisken soylemek istiyorum, herhangi bir cezaya maruz kalirsaniz hatali gecis cezasi,eksik bakiye cezasi bir mail ile halledilebiliyor. Bakiyem yeterli degildi gununu dugun telasesinden gecirip yatirmamistim cezai bilgi geldi, bakiyeyi tamamladim telasemi aciklar bir mail attim ayni gun iptal oldu, karta tanimli plaka degisimi yapmadim 2 tur gectim arkamdan ceza gelmesin diye yine bir mail, ceza meza yok..

Aracınızı hgs ye kayıtlı olsun yeter. Etiket olmasada plakanızın hgs hesabınızdan düşüyorlar. Benim etiket 5 aydır bozuk her geçtiğimde 100-165 tl kaçış yazıyor sonra plakadan gerçek tutarı kesiyorlar:)

Akuscu

0
Aracınız
Sa, konu biraz saçma gebilir ama merak ettim sizler nasıl yaptınız.

eski aracımda hgs etiketi vardı, camı değiştirirken tekrar yeni almak zorunda kalmıştım .

şimdi aracımızı yeni aldık (2015 civic sedan elagance) Hgs nin iki tip olanı var hangisini aldınız ve nereye taktınız, dikiz aynasının arkadasının olduğu yerlerde alıcılar var, altına taksam kötü görüntü olacak gibi geldi, örnek verebilirseniz memnun olurum. iyi günler

Şoför tarafındaki güneşliğe yapıştırın HGS den geçerken cama doğru açmanız yeterli :eek:k:

Geri