Honda 1999 İes gaz kesme problemi lütfen yardım eder misiniz ?

Aracınız
Diğer Markalar
Herkese hayırlı günler diliyorum arkadaşlar 10 gün önce 1999 model 128 binde sadece benzinli bir honda 1999 ies araç satın aldım. Araç temiz yıpranmamış kazası değişeni olmayan bir araba lakin arabayı aldığımın akşamı araba yolda giderken gaz kesip stop eder gibi oldu topladı arıza ışığı yaktı, sağ şeride çektim kontak aç kapat yaptım ışık söndü hiçbir problem yok gibi devam etti, daha sonra sabahları araba 1.5 devirde çalışıyor, ilk dakikalarda yolda giderken gaza bastığım zaman araba saliselik gaz kesmeler yapıyor, gene ısınana kadar bu böyle devam ediyor, yolda giderken bir kere durduk yere stop etti, bugün de giden arabada debriyaja basınca 200 deviri gördü gözüm, araba belli bir süre gittikten sonra çekişi felan hiçbir problemi yok, 215 km ye kadar hiç zorlanmadan çıktı, her ne oluyorsa ilk 5 dk içinde oluyor, ondan sonra bir sıkıntı kalmıyor. sizce büyük bir sıkıntı mı ?

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
> Geçmiş olsun.
> Tanışma bölümünde kendinizi tanıtırsanız memnun oluruz.
> İlk çalışma esnasında sıkıntı varsa subap ayarı bozulmuş olabilir.
> Ateşleme sistemini kontol etmek gerekiyor. Buji, buji kablosu ve distribütör.
> Geçmiş arıza kodlarını taratıp ulaşırsanız daha net bir bilgi edinebilirsiniz.

Faaliyet Ayn-ı Lezzettir...

Aracınız
Diğer Markalar
> Geçmiş olsun.
> Tanışma bölümünde kendinizi tanıtırsanız memnun oluruz.
> İlk çalışma esnasında sıkıntı varsa subap ayarı bozulmuş olabilir.
> Ateşleme sistemini kontol etmek gerekiyor. Buji, buji kablosu ve distribütör.
> Geçmiş arıza kodlarını taratıp ulaşırsanız daha net bir bilgi edinebilirsiniz.

Araç ilk çalışmada sıkıntısız çalışıyor, hiçbir sıkıntı yok bujileri değişti, sadece ısınana kadar yolda gaz kesmeler yapıyor, sönen arıza ışığı bilgisayara bağlansa karşıma çıkar mı ?

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Araç ilk çalışmada sıkıntısız çalışıyor, hiçbir sıkıntı yok bujileri değişti, sadece ısınana kadar yolda gaz kesmeler yapıyor, sönen arıza ışığı bilgisayara bağlansa karşıma çıkar mı ?
> Subap bozukluğu ilk kilometrelerde kendini belli eder. İlk kilometrelerde subaplar soğuktur.
> Elektronik bir arızada olabilir.
> Evet kendi aracımda sönen arızayı cihaz geçmiş arızaları tarıyarak bulmuştu. Tarama cihazı Honda için hususi olsun. Her cihaz bulamayabilir.

Aracınız
Diğer Markalar
> Subap bozukluğu ilk kilometrelerde kendini belli eder.
> Elektronik bir arızada olabilir.
> Evet kendi aracımda sönen arızayı cihaz geçmiş arızaları tarıyarak bulmuştu. Tarama cihazı Honda için hususi olsun. Her cihaz bulamayabilir.

İlginiz için çok teşekkürler.

Geri