Honda amblem içi Ön kamera

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hanım aracı sürmeyi öğrenene kadar yardımcı olur diye sitedeki @gkosu nikcli arkadaştan satın almıştım ama tembellik işte ben montajı yapana kadar kazasız belasız öğrendi :)
Örnek link: https://tr.aliexpress.com/item/3284...earchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_
Not: bendeki kameranın ölçüleri 46mm x 47mm
Fiyat: 55 TL
Kargo alıcı arkadaşımıza ait, Malatya içi elden teslim olur.
Ekli dosyayı görüntüle 258022Ekli dosyayı görüntüle 258021Ekli dosyayı görüntüle 258023

Merhaba
Ürün mevcut teypten görüntü veriyor mu?
Araç 2017 eco executive

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hocam bugün servise arabamı görmeye gittim, o arada bu ürüne götürdüm aldığımdan beri ilk kez uyuyor mu diye deneme imkanım oldu :D FB7 2013 kasada amblem içine tam oluyor ama fc5 de nasıl olur bilemiyorum amblem içini ölçmelisiniz ve bizim multimedya da video girişi mevcut ama sizinkileri bilmiyorum. Bilen biri cevap verirse daha güzel olur.
Altta 3 lü olan resimde
-en soldaki kamera fişi
-ortadaki kamera fişinin uzatma kısmına bağlanan kısmı
-en sağda ki multimedyaya giriş başlığı

WhatsApp Image 2020-04-02 at 20.19.11.jpegWhatsApp Image 2020-04-02 at 20.18.22.jpeg

Ad Soyad
Onur T.
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Merhaba
Ürün mevcut teypten görüntü veriyor mu?
Araç 2017 eco executive

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
exe de ki teyp orjinal olduğu için harici kamera bağlamaya izin vermiyor ben extra led ekran ile hallettim ön park kamerası işini
IMG_6037.JPG
açma kapama düğmesini de buraya koydum
IMG_6056.JPG

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
kamera arkasında CCD yazıyor birde CMOS lensler var, CCD lens hızlı hareketleri büyük hassasiyetle yırtılma kırılma piksellenme olmadan yakalar ancak aşırı karanlıkta çekime elverişli değildir fazla akım çeker.

CMOS lens ise hareketli görüntülerde iyi değildir, kırılma ve piksellenme yapar karanlık ortamlarda fotoğrafları daha aydınlık çeker, CCD den ucuzdur çalışırken az akım çeker gece çekimi iyidir

Eskiden dijital kameraların kaliteli olanları CCD lens kullanırdı sonraları bu iş değişti Canon DSLR ın bile CMOS lensli olanları çıktı.

CCD lensli bir araç kamerası bence ideal ve kaliteli.

Aracınız
Civic FB7 2013
exe de ki teyp orjinal olduğu için harici kamera bağlamaya izin vermiyor ben extra led ekran ile hallettim ön park kamerası işini
Ekli dosyayı görüntüle 258060
açma kapama düğmesini de buraya koydum
Ekli dosyayı görüntüle 258061
Hocam merhaba. Bende de fb7 var. Ben de böyle ufak bir ekran alıp sadece ön kamera taktırmak istiyorum. Tak çalıştır mı bu ürünler yoksa teknik bilgi gerektiriyor mu? Kısacası konudaki kamerayı alıp bir de bu ekrandan alıp kendim monte edebilir miyim sizce?

Multimedya ile uyumlu hocam konuda örnek video da mevcut ama inan o kısmını bilmiyorum. Forumda bilen bir arkadaş cevap verirse daha sağlıklı olur.

POCOPHONE F1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri