Honda Bayi Araç Teslim Süre Nedir?

alpi01

0
Aracınız
Merhaba Arkadaşlar Sıfır 12 Aralık 2015 Civic Elegance araç satın aldım, fakat bayi aracımı hala teslim etmedi. Şasi numarasının daha belli olmadığını söyledi.
Sizler sıfır Honda aldığınızda araç teslim süresi bu kadar uzun sürdümü? Ben forma yeni katıldım ve ilk defa honda araç kullanacağım. Bilgi verirseniz sevinirim.

Aracınız
Hocam hosgeldiniz öncelikle.Ben 20 kasımda Honda'ya gittim iste gerekli belgeler tamamlandı kaporayi verdim ve çıktım bir gun sonra aracın ücretini yatırdım.21 kasımda sipariş vermiş oldum 25 kasımda aldım.Ellerinde araç varmı yok mu birde yıl sonu olduğu icin cok fazla yoğunluk var bayilerde.

Sent from my iPhone using Tapatalk

alpi01

0
Aracınız
Teşekkür ederim Erdogan hocam. Aracınız hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin

Aracınız
Hocam aramiza hosgeldiniz,

Araci almaya gittigimizde vekaletimizi verdik kaporayi yatirdik ertesi gun geri kalan odemeyi yaptik ve faturayi kestiler sonrasi plaka secimi lpg montaji ve muanesi hepsi 6 gun surmustu...

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kara82

0
Aracınız
Arkadas gecen sene aldi, teslimi 3-4 hafta surmustu

alpi01

0
Aracınız
Hosbulduk. Hepinize tesekkur ederim.ben Bursa inallardan 12.12 de siparis verdim hala sase belli degil yil sonuna yetistireceklerini soyluyorlar ama cok az zaman kaldi sorun olmasindan endişeleniyorum. Yakin tarihlerde alip da teslim alan ya da benim gibi bekleyen var mi diye merak ettim.

Aracınız
Gecen yıl 30 aralıkta siparis verdiğin aracımı 6 subattà teslim aldım..:) aracım karışmış baska bayiye gitmiş.sase numarasını alın derim suphe varsa kafanızda..cok gec kalırsa eksper bile yaptırın derim..ben oyle yapmıştım içim cok rahat suan..

Geri