Honda civic 2011 otomatik vites yakıt tüketimi hakkında

Çetin

0
Aracınız
Vallaha çok. Ben aracı yeni aldım şuan gözlem yapiyorum. Lpg taktıra bilirim ama forumda lpg ile ilgili sıkıntıları okuyunca gozümde korkmuyor degil.

Tsunami TS
Lpg de hondalarda enufak sıkıntı yaşanmaz sıkıntı lpg den ziyade bakım isteyen araçlarda, yoksa brc pipo sistemi en uyumlu olanmış ha benimki brc nin başka sistemi ama sıkıntısız ,lpg den herhangi bi korku gereksiz hemde japon ve kore araçlarında ,o tarz sıkıntılar wolsvagen in tsi motorlarında yaşanıyo

SM-E500H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Çetin

0
Aracınız
2520 tl den aldıgım gazla 26_ -27 kuruş yakıyor litre olarak hesaplamadım ama son aldıgım yakıtta bilgi veririm bitince

Ama ben çoğu zaman sert ve aşırı hızlı kullandım malum yeni aldım deneme amaçlı. Bu sefer sakin kullanıcam 39 .32 litr gaz aldım bakalım

Birol1

0
Benim yakıt ortalamam İstanbul trafiğinde 12Lt/100km. Aracım otomatik benzinli, lpg yok.
Benim araçta 12 lt/100 km yakıyordu benzinde bazen 13 e de çıkıyor bakım yaptırdım ama bujiler ile subap ayarına bakılmadı daha. Tüp taktırdım depo bittiğinde hesap kaç çıkacak bakalım

D6503 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Benim araçta 12 lt/100 km yakıyordu benzinde bazen 13 e de çıkıyor bakım yaptırdım ama bujiler ile subap ayarına bakılmadı daha. Tüp taktırdım depo bittiğinde hesap kaç çıkacak bakalım

D6503 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Tüpü kaç paraya Nerede taktirdiniz acaba.

GT-I9500 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Benzin olmus 5 buçuk lira.
Az yaksa ne kadar yakar ki akaryakit pahali

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri