Honda civic 2022 premium model için geri görüş kamerası

Ad Soyad
Siret Öcal
Aracınız
Civic FC5 2021
İyi akşamlar herkese....2022 Honda Civic premium model yeni araç alacağım.Arka park sensörü var ancak Geri görüş kamerası yok..Yaptırmak mümkün müdür.Konu ile ilgili bilgisi ve Yardımcı olabileceklere şimdiden teşekkürler.

Ad Soyad
Onur T.
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
double teyp varmı üstünde hocam. oem bi geri görüş kamerası alıp baglanabilir.

Ad Soyad
Siret Öcal
Aracınız
Civic FC5 2021
Honda satıcısı geri görüş kamerası bağlanamadığını söyledi..Delik delme problemi gibi bir şeyler mırıldandı..Multimedya panel orijinal olarak üstünde var ama yeni takılacak kamera ile uyumu olup olmayacağını bilemediğim için foruma danışma gereğini duydum.

Ad Soyad
Onur T.
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Honda satıcısı geri görüş kamerası bağlanamadığını söyledi..Delik delme problemi gibi bir şeyler mırıldandı..Multimedya panel orijinal olarak üstünde var ama yeni takılacak kamera ile uyumu olup olmayacağını bilemediğim için foruma danışma gereğini duydum.
nasıl ekran var fotograf paylasabilirmisiniz

Ad Soyad
Onur T.
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Medya panel ekteki gibidir.
hocam ben fc5 exe için orjinal multimedia ekranına ön park kamerası eklemek istedim daha önce fd6 ve fb7 ye yapmıstım. ama ne yazıkki yazıllım sıkıtnısından dolayı ekran ne yaptıysam ön kamerayı aktif etmedi. baglantısı dogru oldugundada göruntu vermedi hiç. o yuzden harici mini bir ekran alıp ona bagladım ön kamerayı sizde geri görüşü öyle bir şekilde ayarlayabilirsiniz. veya o paketin orjinal kamerasını alırsanız teybin arkasında orjinal soketi vardır ordan baglarsanız calısacaktır. sonucta aynı cihazı kullanıyorlar

Geri