Honda Civic Alma Arifesi , Üstadlar İçeri Lütfen

Apar

0
Aracınız
Herkese merhabalar , şimdiden bayramınız mübarek olsun.

Arkadaşlar 2009 model grande punto 1.3 multijet kullanıcısıyım , aracımı bayram tatili dönüşü Allah izin verirse satıp , 2002-2003 Model Honda 1.6 ies veya vtec almayı planlıyorum.

Max bütçem 30Bin TL , bu fiyat aralığında temiz civic bulmak zor olacak biliyorum fakat kaporta boya takıntısı olan birisi değilim.Motor şanzıman ve yürüyenler sıkıntısız olsun yeterli.
Şimdiden araştırmaya başladım ve siz değerli üyelerin fikirlerini ve bilgilerini almak istiyorum.

Öncelikle ;

1)Bahsettiğim 2002-2004 arası civiclerde kronik hata diyebileceğimiz bir durum var mı ? ( 2 Sene önceki megane 2 araçlarında kronik enjektör hatası vardı )
2)Bildiğim kadarıyla otomatik vitesler eski 4 ileri otomatik şanzımanlar , bu araçların hantal kaldığı uzun yolda sollamalarda hantal kaldığı söyleniyor doğruluk payı varmıdır ?
3)Otomatiklerde ve düz şanzımanlarda ortalama yakıt tüketimi yaklaşık olarak nedir ? ( Ankarada yaşıyorum )

Sizlerinde alıp esnasında dikkat etmem gereken unsurlar vs. varsa ek olarak yazarsanız sevinirim.

Keyifli forumlar dilerim.

Trust

0
Aracınız
Bende 2005 makyaj li olanı vardı hiçte hantal değil di kasa hafif olduğundan çok seri ve atak idi. Yol tutuş u dışında bi sıkıntı si yok idi.

2002 vtec kullandim gayet seri ve atikti 1.3 puntoyla arasinda himalaya kadar fark vardir emin Olabilirsiniz.. Pisman olmazsiniz..

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=4053]Apar[/MENTION] Vtec2 seri ve sorunsuz bir araçtır sizi üzmez, bana göre en kötü yanı donanımın az olması.

Geri