Honda civic fb 7 2016 jant göbeği :(

Aracınız
Merabalar , bugub almış olduğun bir jant temizleyicisi yüzünden jant göbeği mahvoldu tek jant göbeği satan varmı? Serviste 190 tl fiyat verdiler , birde 5 bijona ihtiyacım var elinde olan var ise orjinal jant göbeği bu konuya yorum atabilir teşekkürler

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=2775]adatepemert[/MENTION] Geçmiş olsun hocam, jant temizleyicinin markasını paylaşır mısın?

Almayı planlayan arkadaşlara yol gösterici olur ;)

Aracınız
ZENİTH CAR CARE JANT TEMİZLEYİCİ ancak şöyle bana yardımcı olcaklarını söylediler , servisten sıfır ürün alıp jant göbeğini tarafımıza verceklerini söylediler yardımcı olmaya calıstılar kaçamak cevaplar almadım bakalım görücez ona göre tüketici hakem heyetine basvuracağım

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
ZENİTH CAR CARE JANT TEMİZLEYİCİ ancak şöyle bana yardımcı olcaklarını söylediler , servisten sıfır ürün alıp jant göbeğini tarafımıza verceklerini söylediler yardımcı olmaya calıstılar kaçamak cevaplar almadım bakalım görücez ona göre tüketici hakem heyetine basvuracağım

Hocam ürün kullanıma hazır şişede miydi yoksa sulandırma yapılması gerekiyor muydu?
Normalde jant ve motor temizleyiciler konsantre oluyor sulandırılarak kullanılması öneriliyor.

Aracınız
5 lirtelik bidon da geldi zarf göndermişler ğrünlerinin kullanım klavuzu gibi birşey direk kullanım yazıyordu

Geri