Honda civic Fb7 kasasına karar verme

Aracınız
Honda CRV
Merhabalar şu an kullandığım 14 model ibizamı satıp 12-13 model Fb7 kasa otomatik eco elegance almak için foruma katıldım. Artıları ve eksilerini bilip hondacı olacağım nasipse.

SNE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2014
Eskisleri: ses yalitimi , dusuk tork , ic trimler sert plastik, yakit benzinde iciyor
Artilari: sorunsuz sanzuman , dayanikli motor , surus konforu

Aracınız
Honda CRV
Teşekkürler hocam. Tüplü otomatik ile bu araba uzun seneler sanayide masraf çıkarmaz dedi herkes. Eksileri diye yazdıklarınızı bile bile alacağım. Yoksa dsg ye düşüp ne zaman arıza çıkar diye bekleyeceğim.
Eskisleri: ses yalitimi , dusuk tork , ic trimler sert plastik, yakit benzinde iciyor
Artilari: sorunsuz sanzuman , dayanikli motor , surus konforu

Aracınız
Civic FB7 2014
Tuplu otomatik var ben de aldim alali subap ayari filtre degisimi ve yol ayari yaptirdim, toplam masraf 500tl :) simdilik baska sikinti yok.. illaki ufak tefek masraflar olacak

Aracınız
Honda CRV
Hayırlı uğurlu olsun. Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.
Tuplu otomatik var ben de aldim alali subap ayari filtre degisimi ve yol ayari yaptirdim, toplam masraf 500tl :) simdilik baska sikinti yok.. illaki ufak tefek masraflar olacak

Aracınız
Civic FB7 2012
2012 tavsiye ederim , 40. yıl özel serisidir ve sonraki yıl modellere göre ekstra olarak; içerden katlanan elektronik yan aynalar, geri görüş kamerasına entegre park sensörü, kapı içi krom görünümlü dekoratif parçalar, karter koruma vs... sayılabilir

Aracınız
Honda CRV
40.yıl özel seriyi biliyordum da bu kadar farklılıklar olduğunu bilmiyordum. Teşekkür ederim.
2012 tavsiye ederim , 40. yıl özel serisidir ve sonraki yıl modellere göre ekstra olarak; içerden katlanan elektronik yan aynalar, geri görüş kamerasına entegre park sensörü, kapı içi krom görünümlü dekoratif parçalar, karter koruma vs... sayılabilir

Geri