Civic FC5 Honda Civic FC5 ve FK7 Root- Uygulama Yükleme Video İzleme

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019

TnT

Aracınız
Civic FB7 2013
Valla en temizi ben ödedim 25 doları aldım pro versiyonunu.
Yaptığınız işlem sadece arabanızdan bir internet sayfasına girmek, 3-5 dakika o sayfadaki işlemin tamamlanmasını beklemek, ardından gelen menüden de arabanızın markasını seçmekten ibaret.

Sonra her şey açılıyor kendiliğinden ve bildiğin hiç uğraşmıyorsunuz.

Ad Soyad
Çağrı Gül
Aracınız
Civic FE1 2021
Yaptığınız işlem sadece arabanızdan bir internet sayfasına girmek, 3-5 dakika o sayfadaki işlemin tamamlanmasını beklemek, ardından gelen menüden de arabanızın markasını seçmekten ibaret.

Adı ne hocam uygulamanın ?

2020 fc5 elegance 1.6 benzin

Aracınız
Civic FC5 2020
Merhaba ben de Kasım ayı başında aldım civic. Aynı şekilde ücreti karşılığında almak istedim. Ancak gizli menüye geldiğimde, uygulama öncesi yapılması gereken "cancel androdi restrictions" bölümü cihazımda bulunmamaktadır. Bundan dolayı satın aldığım ürünü aynı gün iade etme şansım oldu. Aynı durumla karşılaşan varmıdır? Ya da ne yapmamız gerekli bilen var mıdır?

Ekli dosyalar

• 20201125_184819.jpg
    20201125_184819.jpg
    43.5 KB · Görüntüleme: 66
Saygıdeğer arkadaşlar bilmediğim bir konuda sizlerden yardım talebinde bulunuyorum.
YARDIMCI olanlara şimdiden çok teşekkürler. Benim 2018 EXECUTİVE dizel otomatik aracımda park halinde vide oynatırken yaklaşık 10-15 saniye oynattıktan sonra video güvenlik uyarısı ile kesiliyor. Fren pedalına bastıktan sonra tekrar görüntü geliyor. Fren pedalına basılı halde 10-15 saniye sonra tekrar gidiyor. Ayağımı fren pedalından çekince tekrar görüntü geliyor.
Buda çok yorucu bir durum.
EL freni çekili, motor park modunda, çalışmıyor vaziyette iken bunlar oluyor.
Acaba bir sıkıntı mı var. Yada ben mi eksik bir şeyler yapıyorum. Bilgisi olan arkadaşlar bilgi verir ise çok memnun olurum.

ANE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Erhan
Aracınız
Civic FC5 2019

Üstadım bende aldım şuan Hondahack sayfasından kod ile yüklemeyi başlatıyorum ama yüklenmiyor öncesinde bir ayar yapmak gerekiyor mu?

Geri