Civic FC5 Honda Civic FC5 ve FK7 Root- Uygulama Yükleme Video İzleme

ufis

0
Aracınız
Arkadaşlar cihazınız garanti kapsamında ise eğer herhangi bi şekilse servise göstermeniz gerekirse sunu unutmayın root lu cihazlar garantiden çıkartılır.

Adımları sırası ile uygulayıp sorunsuz bir şekilde root işlemini tamamladım ve uygulamaları yükledim. Emeğiniz için çok teşekkürler.

Geliştirici seçeneklerini aktif ettim usb hata ayıklama aktif ettim daha sonra wın 10 pc de adb ınstaller yukleyıp hepsıne evet dedım usb device olarak seçip root.bat çalıştırdım fakat resımdekı gıbı bir hata alıyorum ayrıca donanım değişikliklerine baktığımda resimdekı gıbı ıkı donanım hatalı gosterıyor. 2019 cıvıc executıve

Ekli dosyalar

• IMG-8807.JPG
    IMG-8807.JPG
    254.2 KB · Görüntüleme: 184
  • IMG-8808.JPG
    IMG-8808.JPG
    217.3 KB · Görüntüleme: 180
Araçta usb portunun özelliğini değiştirdiniz mi gizli menüden?
Ayrıca rootlamanın hiç bir avantajı yok,y ükleyeceğiniz herşey ekranı kilitleyip donduruyor.
Boşuna zaman kaybı...

SM-N960F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FK7 HB 2019
Buradaki tüm yöntemleri denemiştim 2018 model aracım için bir türlü yapamadım. 2018 desteklemiyor diye biliyorum. yeni bir hack te çıkmadı. Autohack kısmı var. oda 25 $ istiyor. tl ye vurunca fiyat aşırı pahalı bence.

Araçta usb portunun özelliğini değiştirdiniz mi gizli menüden?
Ayrıca rootlamanın hiç bir avantajı yok,y ükleyeceğiniz herşey ekranı kilitleyip donduruyor.
Boşuna zaman kaybı...

SM-N960F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
evet device olarak ayarladım zaten host ta iken please connect device gibi bir yazı cıkıp ilerlemiyor. hondahack v.2.0 da yukledım connected yazıyor please waıtten sonra hata verıyor kopyaladım hatayı yukardaki cmd ekranı ile aynı hata sadece youtube yuklemek istiyorum donma yapacagını sanmıyorum tek progamda..

evet device olarak ayarladım zaten host ta iken please connect device gibi bir yazı cıkıp ilerlemiyor. hondahack v.2.0 da yukledım connected yazıyor please waıtten sonra hata verıyor kopyaladım hatayı yukardaki cmd ekranı ile aynı hata sadece youtube yuklemek istiyorum donma yapacagını sanmıyorum tek progamda..

Sorun bilgisayarımdaymış farklı bilgisayardan atınca programı halloldu çok teşekkürler.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Buradaki tüm yöntemleri denemiştim 2018 model aracım için bir türlü yapamadım. 2018 desteklemiyor diye biliyorum. yeni bir hack te çıkmadı. Autohack kısmı var. oda 25 $ istiyor. tl ye vurunca fiyat aşırı pahalı bence.
2019 executive eco aracım bende oldu şu anda yükleme yapabiliyorum.

Geri