Honda civic fk7 hb fren balata önerisi

Hayırlı günler Forum'da yeniyim

Aracımı 2017 aralık 15 da aldım şuan 15 binde ve balatalar bitmek üzere sizlere danışmak istedim forum da baya araştırdım fk7 ile ilgili pek bi bilgi bulamadım

Yanlış yere konu açtıysamda maruz görün acemiliğim'dendir :) Balata değişiminde orjinalmı Bosch Vs vs. balatalarmı önerirsiniz billgilendirirseniz çok memnun Olurum.

Aracınız

Aracımı 2017 aralık 15 da aldım şuan 15 binde ve balatalar bitmek üzere sizlere danışmak istedim forum da baya araştırdım fk7 ile ilgili pek bi bilgi bulamadım

Yanlış yere konu açtıysamda maruz görün acemiliğim'dendir :) Balata değişiminde orjinalmı Bosch Vs vs. balatalarmı önerirsiniz billgilendirirseniz çok memnun Olurum.

Çok paran varsa yan sanayi az paran varsa orijinal öneririm

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

Evet konu yanlış yerdeydi doğru yere taşıdım :)
Orjinali ile 15k yapmışsınız bu sefer bosch takıp bir de onu deneyin derim.

Çok teşekkürler fakat nedense piyasada bosch veya trw sordurdum internetten baktım bulamıyorum aracım basık vede agresif kullanıcıyım ama bu kadar erken biteceğini bende düşünmüyordum

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Fredo brembo vs takanlar var. Bizim balataların önler 2009 üzeri Accord ile, arkalar 2004 CRV balatası ile uyuyor.

Böyle bir satıcı var alan vardı memnunmuş. Linke göz atmak için TIKLAYIN

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
15000 az değil mi balata değiştirmek için.
Kullanıma bağlı piste girersen akşama biter. Düz yolda gidersen. 40.000 kilometrede gider. Az km. yapanlar için ise 3 sene sonra sertleşme yapıyor.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Fredo brembo vs takanlar var. Bizim balataların önler 2009 üzeri Accord ile, arkalar 2004 CRV balatası ile uyuyor.

Böyle bir satıcı var alan vardı memnunmuş. Linke göz atmak için TIKLAYIN

@UK61 evet burayla iletişime geçtim. arka için sadece apatech var blueprint i de tedarik aşamasındayız dedi.
apatech i araştırdım biraz ama pek iyi yorumlar görmedim.

arkaların önlere göre daha geç bittiğini okudum. acaba ön ve arkayı aynı zaman da değiştirmek mi gerekir yoksa beklenmeli mi?

bir de bugün serviste orjinalle mi yoksa dışarıda bu tedarikçiden alıp mı yaptırsam diye karar vermem gerekiyor. siz olsanız ne yapardınız?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri