Civic EK Honda euro civic 1996 ön yan koltuk altı ıslaklık

Aracınız
Civic EP2
arkadaşlar merhaba ön koltuk paspas altı ıslaklığı yaklaşık 6 aydır çözemedik klima ile ilgili borular değişti su eksilmior antifiriz boşaltıldı şimdi tekrar doldurduk ama ıslaklığa çözüm bulamıyorum acil yardım edermisiniz

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
> Tanışma bölümünde kendinizi tanıtırsanız memnun oluruz.
> Sadece yağmur veya su birikintisinden mi oluyor. Yoksa kuru havada da mı oluyor?

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Aracınız
Civic EP2
klima borusundan diye klima ile ilgili aksam söküldü düzeltildi çünkü antifrizli su gibi gözüküyord u antfizi büoşalttık iki ay öyle dolaştım kış gelince tekrar antfiz dolduruldu ama yolcu koltuğu altı yoğun arkaya giden paspasda daha az var.Şimdi keçeler söküldü atıldı yeni keçe aldık ama nerden geliyor diye hala takılmadı.Döşemenin altına takoz koyarak kurusun diye kalkmış vaziyette duruyor. yan koltuğuda kaldırdık. teşekkürler
l

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
klima borusundan diye klima ile ilgili aksam söküldü düzeltildi çünkü antifrizli su gibi gözüküyord u antfizi büoşalttık iki ay öyle dolaştım kış gelince tekrar antfiz dolduruldu ama yolcu koltuğu altı yoğun arkaya giden paspasda daha az var.Şimdi keçeler söküldü atıldı yeni keçe aldık ama nerden geliyor diye hala takılmadı.Döşemenin altına takoz koyarak kurusun diye kalkmış vaziyette duruyor. yan koltuğuda kaldırdık. teşekkürler
l
Antifiriz boşaltma işleminden sonra tekrar su geldi mi?
Yada sonra su ekleyince mi tekrar geldi?

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Aracınız
Civic ES7 2001
Bu konuda bende muzdaribim daha o kısma gelemedim benim en çok sağ ön yolcu paspasi aşırı derecede ıslak arabayı alalı 15 gün oldu sol taraftada var ama sağ taraf aşırı ıslak 2_3 gün yagmurluydu Mersin belki ondandır ama bilemiyorum bu su içeriye nerden geliyor klima felanda çalıştırmiyorum

Geri