HONDA FB7 DREAM PAKETE SONRADAN ORJİNAL HIZ SABİTLEYİCİ TAKANN VARMI

Ad Soyad
Onur Can YILGIN
Aracınız
Civic FB7 2013
Honda 2013 fb7 aracım var sonradan hız sabitleyici takmak istiyorum tuşlarını aldım sonradan ne yapmam gerekiyor
-Direksiyon içindeki tesisatını almak ?
-Obd den aktif etmek
Birde bunları yapan varmı ?

Çözüm
Honda 2013 fb7 aracım var sonradan hız sabitleyici takmak istiyorum tuşlarını aldım sonradan ne yapmam gerekiyor
-Obd den aktif etmek
Öncelikle forum kuralları gereği tanışma bölümünde kendinizi tanıtmanız gerekmektedir.
İşlem yapılabiliyor. Fakat obd üzerinden aktif etmek mümkün değil. Kadran testi yaptığınızda ışıklar yanıyorsa beyin uyumludur. Eğer yanmıyorsa beyin değişmesi gerekir.

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
-Obd den aktif etmek
Öncelikle forum kuralları gereği tanışma bölümünde kendinizi tanıtmanız gerekmektedir.
İşlem yapılabiliyor. Fakat obd üzerinden aktif etmek mümkün değil. Kadran testi yaptığınızda ışıklar yanıyorsa beyin uyumludur. Eğer yanmıyorsa beyin değişmesi gerekir.

Çözüm
Ad Soyad
Onur Can YILGIN
Aracınız
Civic FB7 2013
Tanıttım hocam teşekkürler
Şöyle ifade edeyim tuşları taktım
Direksiyondaki elektrik tesisatını aldım onuda taktım peki nasıl aktif edebilirim bide bu işlemler yeterli mi
Işığı yanıyor Cruise control

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Bağlantı şemasının nasıl olduğu hakkında bir fikrim yok.
Kendi fd6 Dream aracıma Cruise ve F1 yaptim. Fd6 olsaydı bilgi verebilirdim.
Airbag zemberegi ile gösterge paneli arasında bağlantı yapılması lazim. Fren müşürü 4 pinli olacak. Ecu ya fren müşüründen bağlantı yapılacak. Araç manuel ise ilaveten debriyaj müşürü takılarak beyne bağlantısı yapilacak

Geri