Honda FB7 teyp kodu. ÇÖZÜLMÜŞTÜR.

Aracınız
Civic FB7 2012
Öncelikle herkese iyi günler dilerim..
2012 Fb7 araç aldım. Üzerinde android multimedya sistemi vardı ve sürekli arıza yapıyordu. İnternet ortamından orijinal teyip aldım ve yerine montajını yaptım ancak hiçbir şekilde teyipi çalıştıramadım. Çünkü benden şifre istiyordu.. Kimi açma kapatma düğmesine basılı tut açılır , kimide açma düğmesiyle push düğmesine basılı tut açılır dedi ama nafile.. Servisi aradım sordum, şifre yok bu teyiplerde dediler. Ancak şifre var.
Uzun uğraşlar sonucunda şifremi buldum ve artık kullanıyorum.
Benim gibi mağdur olup şifresini bilmek isteyen yada ihtiyacı olana Ücretsiz şekilde veririm.
Gerekli olan tek şey teyip in üstündeki seri numarasıdır.

Ekli dosyalar

• IMG_20210502_213327__01.jpg
    IMG_20210502_213327__01.jpg
    108.6 KB · Görüntüleme: 187
  • Screenshot_20210508-034012__01.jpg
    Screenshot_20210508-034012__01.jpg
    54.6 KB · Görüntüleme: 183
  • Screenshot_20210508-035917__01.jpg
    Screenshot_20210508-035917__01.jpg
    99 KB · Görüntüleme: 179
  • Screenshot_20210508-040023__01.jpg
    Screenshot_20210508-040023__01.jpg
    41.9 KB · Görüntüleme: 183
Son düzenleme:

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Bilgilendirme için teşekkürler :)
Normalde aracın kendi üzerindeki orjinal teybi ise FB7lerde akü sök tak yapsanız bile teyp kodu istemez, orjinal kod ECU içinde saklıdır ve sadece POWER tuşuna basılı tutsanız yeterli olur.
Ancak farklı bir teyp takarsanız kod ister.
Normalde internette "Honda Code Generator" isimli uygulamaları duymuştum ama sizin mesajınzı ile bu uygulamalardaki kod çözümlemelerinin FB7 içinde geçerli olduğunu öğrenmiş olduk :)
Faydalanmak isteyenler için bildiğim bir sitenin linkini paylaşayım, bu sitedeki ilgili kısma cihazınızın seri kodunu yazarsanız site gerekli kodu verecektir (Maalesef ücretli bir uygulamadır).

Son düzenleme:
Aracınız
Civic FB7 2012
Bilgilendirme için teşekkürler :)
Normalde aracın kendi üzerindeki orjinal teybi ise FB7lerde akü sök tak yapsanız bile teyp kodu istemez, orjinal kod ECU içinde saklıdır ve sadece POWER tuşuna basılı tutsanız yeterli olur.
Ancak farklı bir teyp takarsanız kod ister.
Normalde internette "Honda Code Generator" isimli uygulamaları duymuştum ama sizin mesajınzı ile bu uygulamalardaki kod çözümlemelerinin FB7 içinde geçerli olduğunu öğrenmiş olduk :)
Faydalanmak isteyenler için bildiğim bir sitenin linkini paylaşayım, bu sitedeki ilgili kısma cihazınızın seri kodunu yazarsanız site gerekli kodu verecektir.

En azından artık çözüm bulundu. 7-8 aydır uğraşıyorum.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Ad Soyad
adem rendeci
Aracınız
Civic FB7 2012
2012 Fb7 araç aldım. Üzerinde android multimedya sistemi vardı ve sürekli arıza yapıyordu. İnternet ortamından orijinal teyip aldım ve yerine montajını yaptım ancak hiçbir şekilde teyipi çalıştıramadım. Çünkü benden şifre istiyordu.. Kimi açma kapatma düğmesine basılı tut açılır , kimide açma düğmesiyle push düğmesine basılı tut açılır dedi ama nafile.. Servisi aradım sordum, şifre yok bu teyiplerde dediler. Ancak şifre var.
Benim gibi mağdur olup şifresini bilmek isteyen yada ihtiyacı olana Ücretsiz şekilde veririm.
nasıl yaptın kral bende de o sıkıntı var

Aracınız
Civic FB7 2013
Merhaba yardimci olabilir misini bana da, aracım 2013 model FB7, teyp seri no DEC20007987. Teşekkür ederim.

M2hamid arkadaşınız yazmis...üsten ikinci mesajda link var oaraya bı gozatin...

herkese selamlar...

Geri