Honda FC5 Yan Gövde Koruyucusu Hakkında.

Ad Soyad
İlyas Aksoy
Aracınız
Civic FC5 2021
Merhaba bulunduğum yerde park etmek problem ve diğer araçların dikkatsizliğinden ötürü küçük kaporta hataları oluşuyor. Aksesusur katolağunu inceledim de karşıma "Yan Gövde Koruyucusu' çıktı. Kullanan arkadaşlar var mı? Okadar FC5 gördüm hiç rastlamadım. Bu konuda fikriniz nedir? Görüntüyü bozar mı? Koruyucu görevini görür mü? Saygılar.

Ad Soyad
İlyas Aksoy
Aracınız
Civic FC5 2021
Merhaba bulunduğum yerde park etmek problem ve diğer araçların dikkatsizliğinden ötürü küçük kaporta hataları oluşuyor. Aksesusur katolağunu inceledim de karşıma "Yan Gövde Koruyucusu' çıktı. Kullanan arkadaşlar var mı? Okadar FC5 gördüm hiç rastlamadım. Bu konuda fikriniz nedir? Görüntüyü bozar mı? Koruyucu görevini görür mü? Saygılar.

Ekli dosyalar

• IMG_20230102_002219.jpg
    IMG_20230102_002219.jpg
    124.7 KB · Görüntüleme: 42
Aracınız
Civic FB7 2014
Merhaba ilk aracımı aldığımda ben çok düşündüm böyle birşeye gerek var mı diye daha sonra birkaç kişide gördüm ve sordum bir işe yaramadıgını söylediler çünkü tüm araçlar aynı standart boyda değil SUV (Jeep) veya Truck (Pick -Up) tarzı araçlar aracınızın yanına park ettigin aralarında yükseklik farkı oluyor ve sürücü eger dikkatsiz ise rasgele acıyor kapısını ve arac govdesinde mutlaka göçük veya boya atması oluşuyor.

Ad Soyad
İlyas Aksoy
Aracınız
Civic FC5 2021
Merhaba ilk aracımı aldığımda ben çok düşündüm böyle birşeye gerek var mı diye daha sonra birkaç kişide gördüm ve sordum bir işe yaramadıgını söylediler çünkü tüm araçlar aynı standart boyda değil SUV (Jeep) veya Truck (Pick -Up) tarzı araçlar aracınızın yanına park ettigin aralarında yükseklik farkı oluyor ve sürücü eger dikkatsiz ise rasgele acıyor kapısını ve arac govdesinde mutlaka göçük veya boya atması oluşuyor.
Önceki aracımda vardı, dediğiniz gibi aynı boylarda ise araç çok koruduğu olmuştur ama diğerlerinde işe yaramıyordu. Asıl sormak istediğim alt tarafta kalıyor gibi ücreti çok değil ama koruyuculuğu, görüntü kirliliği konularında kararsız kaldım.

Ad Soyad
İlyas Aksoy
Aracınız
Civic FC5 2021
Merhaba aracına taktıran varmı? Bu konuda hangi servisten yardım aldınız. Saygılar.

Ad Soyad
İlyas Aksoy
Aracınız
Civic FC5 2021
Merhaba birkaç gündür aşağıda paylaştığım ürünü bulmak için birkaç servisi aradım ama ellerinde olmadığını söylediler, taktıran yada nerde bulabileceğim konusunda bilgisi olan varsa, saygılar

Ekli dosyalar

• IMG_20230313_073403.jpg
    IMG_20230313_073403.jpg
    160.7 KB · Görüntüleme: 22
Geri