Honda Go Gizli Menü

Aracınız
Yok mu şu gizli menü dalgasını bilen biri ya saati bile ayarlayamadım 2 haftadır

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
fc9eb381246b72665c2f141c78a5f5dd.jpg

Dostum ekran ışık tuşu açma tuşu ve birde menü tuşu sonra bir ekran gelecek oradan alttaki kısma tıklarsın YouTube de videoları mevcut.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

eengin

0
Aracınız
arkadaşlar aranıza yeni katıldım sormak istediğim çok şey var doğrusu öğrenmek istediğim aracım Executive Eco 2017 bu araçta hız sabit nasıl kullanılıyor ve bunun gibi özellikleri hakkında kulanma tecrübesi olan var mı

Aracınız
arkadaşlar aranıza yeni katıldım sormak istediğim çok şey var doğrusu öğrenmek istediğim aracım Executive Eco 2017 bu araçta hız sabit nasıl kullanılıyor ve bunun gibi özellikleri hakkında kulanma tecrübesi olan var mı

Bir dost tavsiyesi kullanım klavuzunu baştan itibaren oku derim. Ben öyle yaptım zira :)

2016 Executive Eco Otomatik

Aracınız
Yani şimdi exe de takılı olan ekranı taktırsak bile mobil cihazlarla uyumlu olmuyor mu bence elegance var mesela iPhone kullanıyorum telefonu bağlayınca bişiy olmuyor ama arkadaşta Exe var telefonu bağlayınca AppleCarplay devreye gidiyor hemen ve basit görünsede çok güzel bir özellik şimdi ben o ekrandan taktırsam elegance modeline ayni özellikleri kullanamicam mi

Aracınız
fc9eb381246b72665c2f141c78a5f5dd.jpg

Dostum ekran ışık tuşu açma tuşu ve birde menü tuşu sonra bir ekran gelecek oradan alttaki kısma tıklarsın YouTube de videoları mevcut.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bu değil arkadaşlar youtube daki gizli menü seçeneği videosu executive modellerdeki 7 inçlik gizli menü açma ben ve diğer arkadaş HOnda GO sonradan taklına 5 inç lik teyp gizli menü koduu nu soruyoruz yardım cı olurmusunuz

Aracınız
Okumak hic isimize gelmiyor valla. Ben araci beklerken klavuzu 3 defa hatim ettim. Sizide anliyorum heyecan var tabi ama, bu heyecan nasil o kitabi okumaya dönmez onu anlamiyorum. Bir de lastik basinc sensoru isigi yaninca bu ne? Diye siruyorlarya. Kafayi yiyorum.

Bu arada bir arkadas exe multimedia si icin apple carplayde telefondaki hersey ekrana geliyor demis, yok oyle bisey. Surusu tehlikeye atmayacak seyler geliyor. Mesajlari bile sadece seslin okuyor. Soyle deyim whatsapp bile gelmiyor.

Merhaba Arkadaşlar.
Bu servislerin elegans a takılan multimedia gizli menüsü bulamadık halen heralde bende uğraşıyorum saat bile ayarlayamadim gps den otomatik ayarlanıyormuş 15 dk geri

Son düzenleme:

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Geri