Honda HFT(Telefon İle Arama Yapıp Görüşme) Problemi

Aracınız
İyi akşamlar arkadaşlar. Civic 2017 Executive aracım var. Telefonum Reeder P10S android. Aracımla eşleştiriyorum. Telefondaki müziklere ulaşıp dinleyebiliyorum. Telefonun rehberine arama kaydına girip arama yapabiliyorum. Ancak bir türlü görüşmeler sırasında gelen sesi aracın hoparlörlerinden alamadım. Ya ben bişeyleri eksik veya yanlış yapıyorum yada telefonum veya aracımın bir arızası var. Bu özelliği kullanan arkadaşlar ayarları konusunda yardımcı olabilirlerse sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Merhaba aynı sorun bende de var,telefondan sanıyordum başka bir telefonla denedim aynı sımıntıyı yaptı,servise götürdüm yapamadı,servisi değiştirdim onlarda yapamadı,sökmeleri gerekiyormuş söküp servise göndereceklermiş, istemedim öyle kaldı..başka bi telefonla deneyin olmassa servise götürün derim.

Sent from my D6603 using CivicTR Forum mobile app

Aracınız
Merhaba aynı sorun bende de var,telefondan sanıyordum başka bir telefonla denedim aynı sımıntıyı yaptı,servise götürdüm yapamadı,servisi değiştirdim onlarda yapamadı,sökmeleri gerekiyormuş söküp servise göndereceklermiş, istemedim öyle kaldı..başka bi telefonla deneyin olmassa servise götürün derim.

Sent from my D6603 using CivicTR Forum mobile app

yanlış anlamadıysam şu an sizin sorununuz devam ediyor. söküp servise göndermek ne demek ya. honda değil mi bunun servisi. başka bir servis daha mı varmış,

Aracınız
Anladım. Ama bu şekilde bir problem var ise çözülmesi lazım. Bence servise gönderilse iyi olur. O kadar para verip arızalı durması saçma olmaz mı sizce de. Bende bir servise gideyim bakalım ne diyecekler.

Arkadaşlar görüşme esnasında telefonunuzun ekranının kontrol edin ekranda görüşmenin nereden yapılacağını secmeniz lazım tabi her seferinde bu gerekmiyor ama arada takılıyor... Birde telefonunuzda görüşme için bir ayar olması lazım her gelen çağrının ne şekilde yanitlanacagiyla ilgili o ayarda varsayılan cihaz ise bunu yaşamanız normal... Aynı sorun bende de arada oluyor cihaz ile telefon tam eslesmiyor bazen yada cihaz Honda TFT ye yonlendirmiyor direkt gelen çağrıyı, çağrı araç ekranında görünüyor ama yanıtla deyince ses telefondan geliyor...

HUAWEI MT7-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

mRocK

0
Aracınız
Telefonunuz ayarlarından yapılması gerektiğini düşünüyorum cihazda hata olsa rehbere arama kaydına ulaşamazdı

2016 Elegance Eco AT

Aracınız
Bizim Fb kasada böyle bir sıkıntı yok, gelen aramayı telefondan açarsanız ses telefondan, direksiyondan açarsanız ses araç hoparlöründen geliyor.

Aracınız
Civic FB7 2012
Telefondaki Bluetooth ayarlarından bağlanacağını cihazı seçip ayarlar tuşundan detaylardaki izinleri vermeniz gerekiyor.

Bendeki görüntü Samsung S6 Edge, Android v6.1.1

Screenshot_20170303-175651.jpg

Geri